INGA VALINSKIENĖ "MEILĖS MUZIKA"

DATA

2022-12-31, 19:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

Nuo 33.50 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 2 val. 30 min. (pertrauka yra)

Nemokamai: vaikai nemokamai įleidžiami iki 4 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos vietos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
INGA VALINSKIENĖ

Aksominio balso dainininkė Inga Valinskienė savo gerbėjus kviečia į didžiąsias Lietuvos arenas, į jausmų ir gražiausių dainų koncertus „Meilės muzika“. Kartu su I. Valinskiene publika scenoje tradiciškai išvys ir universaliuosius gyvo garso grupės „Vairas“ muzikantus. Ingos ir šios grupės tandemas jau daugelį metų žiūrovams garantuoja gerą skambesį, nuotaiką ir emocijas.

Pirmojoje koncerto dalyje gerbėjai išgirs naujausias I. Valinskienės dainas, tarp kurių: prisiminimus apie vasarą sugrąžinsianti „Žingsniai keli“, romantiškoji „Kur būsiu aš“ ir kiti klausytojų jau spėti pamilti kūriniai.

Antroji koncerto dalis bus skirta geriausiems iš geriausių I. Valinskienės hitams – nuo „Meilės muzikos“, kurios kiekvieną žodį jau beveik dvidešimt metų kartu dainuoja jos gerbėjai iki superhito „Žvaigždė“, be kurio neįsivaizduojami geriausi vakarėliai.

Koncertų turo „Meilės muzika“ pavadinimas – dviejų sielą šildančių žodžių duetas. Jame tobulai atsispindi I. Valinskienės kūryba – romantiškų, dramatiškų išgyvenimų kupini tekstai, susipinantys su jausminga melodija.

Ateikite patirti meilės ir muzikos šventės kartu!

 

 

ORGANIZATORIUS:

UAB “Valius”

Įmonės kodas 121035945

PVM mokėtojo kodas - LT210359417

Pranciškonų g. 4a - 10, Vilnius 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI