Žiemos muzikos koncertas „Himnas meilei“

DATA

2023-02-10, 17:00 val.
Penktadienis

Vieta

Rokiškio kultūros centras, Rokiškis

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: pensininkams, neįgaliesiems – 20 proc. (vienam bil.)

Nuolaidos: moksleiviams, studentams – 25 proc.(vienam bil.)

Nuolaidos: daugiavaikės šeimos nariams, globos namų ar šeimynos nariams, socialiai remtinų šeimų nariams – 25 proc.; su šeimos kortele privaloma pirkti ne mažiau kaip 2 bilietus;

Nuolaidos: į krepšelį pridėjus 15 bilietų, 1 bilietas suteikiamas nemokamai. Grupės vadovas, įsigyjantis bilietus į renginį 15 ir daugiau asmenų, į renginį įleidžiamas nemokamai; grupės vadovui suteikiama vieta prie grupės arba pagal galimybes arčiausiai grupės.

Nemokamai: Vaikas iki 7 m. į renginį suaugusiems įleidžiamas nemokamai su bilietą į tą renginį turinčiu suaugusiuoju asmeniu; vaiko asmens dokumentas pateikiamas bilietų kontrolieriui; vaikui nesuteikiama papildoma vieta.

Renginio trukmė: 1 val.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Žiemos muzikos koncertas „Himnas meilei“

Tradicinis ilgametis Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos bendruomenės „Žiemos muzikos“  koncertas. Scenoje matysime apie pusantro šimto  atlikėjų – mokyklos mokinių ir mokytojų.  Šį kartą per amžiaus tarpsnius keliausime Meilės keliu. Nuo pirmo kūdikėlio verksmo iki paskutinio gyvenimo žingsnio yra tai, ko nepamatuosi, neapčiuopsi, neapibūdinsi. Visa apimanti esmė ir prasmė sutelpa į vieną žodį. Tą žodį savo širdyse nešame Visagaliui, Mamai, Tėvynei, Žmogui, Gamtai, Pomėgiui, Darbui, Muzikai... Nešame tam, kad augtume. Pasinėrę į meilės vandenyną susitapatiname su juo pačiu: begaliniu, didingu, nesibaigiančiu.

ORGANIZATORIUS:

Rokiškio kultūros centras

juridinio asmens kodas 191570541

Sąjūdžio aikštė 2, LT-42136 Rokiškis

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.