FC „Hegelmann“ 2022 m. sezono abonementas

DATA

Nuo 2022-02-24, 10:00 val.
Iki 2022-11-30, 23:59 val.

Vieta

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, Kaunas

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 50 % moksleiviams ir studentams

Nemokamai: neįgaliesiems ir senjorams

Nemokamai: vaikams iki 7 m. nemokamai

Svarbi informacija

  • Abonementinės kortelės atsiėmimas: per 5 d.d. nuo įsigijimo adresu Kaunas, Aukštaičių 51, (prie Ledo arenos), telefonas pasiteiravimui +370 652 65215. Dėl atsiėmimo rekomenduojama susisiekti iš anksto el. paštu media@fchegelmann.com
Renginys pasibaigęs
FC „Hegelmann“ 2022 m. sezono abonementas

Tapk mėlynai baltu – būk arčiau su komanda

Startuoja Kauno rajono FC „Hegelmann“ klubo 2022 metų futbolo sezono abonementų prekyba. Mėlynai balti kartu su bilietų platintoju „Ticket Market“ kviečia įsigyti unikalią kortelę, kuri yra daugiau nei abonementas.

Mėlynai balta kortelė leis futbolo sirgaliui stebėti visas Kauno rajono klubo namų rungtynes „Optibet A lygoje“, o taip pat suteiks galimybę nemokamai lankytis klubo namų rungtynėse LFF taurėje bei moterų komandos namų rungtynėse „Spark Energy Moterų A lygoje“.

„Tai daugiau nei abonementas. savo ištikimiausiems fanams siūlome tai, ko ne viena sporto organizacija Lietuvoje nesiūlo. Sezono eigoje abonemento turėtojai turės galimybę susitikti vienoje futbolo aikštėje kartu su mūsų žaidėjais, o patarimus jiems dalins Andrius Skerla“, - naują galimybę aistruoliams pristatė klubo prezidentas Dainius Šumauskas.

Abonemento savininkams klubas suteiks ir šias papildomas privilegijas:

Klubo originalų šaliką (vertė - 10 eur.). Kiekis ribotas!

Klubo 2022 m. kalendorių (vertė - 7 eur.) Kiekis ribotas!

Galimybė sudalyvauti specialioje treniruotėje kartu su vyr. treneriu Andriumi Skerla ir mėlynai baltais.

Mėlynai baltų partnerių nuolaidas

15% nuolaida įsigyti oficialios klubo atributikos (Nuolaidos nesumuojamos ir taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaida negalioja akcijinėms prekėms ir perkant dovanų korteles.)

Sezono abonementas yra geriausias ir patogiausias būdas prisidėti prie „Hegelmann“ pergalių Lietuvos futbolo stadionuose. Sezono abonemento kaina - 33 eur. Nuolaidos taikomos moksleiviams ir studentams, senjorams ir neįgaliesiems asmenims – įėjimas nemokamas.

Bilietai į „Hegelmann“ rungtynes išankstinėje prekyboje kainuos 4 eurus, o rungtynių dieną kaina išaugs iki 6 eurų už bilietą. Vis dėlto, mėlynai baltų dvikovas Lietuvos čempionate bei taurės turnyre už mažiausią kainą stebės abonementų savininkai, nes tik jie sutaupys iki 46% savo lėšų.

Elektroninį abonementą galima įsigyti interneto svetainėje ticketmarket.lt, o mėlynai baltą kortelę bus galima atsiimti per 5 d.d. adresu Kaunas, Aukštaičių 51, (prie Ledo arenos), telefonas pasiteiravimui +370 652 65215. Dėl atsiėmimo rekomenduojama susisiekti iš anksto el.paštu media@fchegelmann.com.

 

Prekyba abonementais vyksta iki 2022 m. balandžio 5 d.

Į abonementą įskaičiuotos rungtynės:

„Optibet A lyga“: 18

„Spark Energy Moterų A lyga“: 10

Visos LFF taurės rungtynės, kurių organizatorius bus FC Hegelmann

 

ORGANIZATORIUS:

Viešoji Įstaiga "Fc Hegelmann Litauen"

Įmonės kodas 302351136

PVM mokėtojo kodas LT100008982412

Pirklių g. 5, Žemaitkiemio k., LT-54310 Kauno r.

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.