Gyvo garso koncertas – „Po gegužės dangum”

DATA

2023-05-06, 18:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Palangos kurhauzo koncertų salė Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val.

Nuolaidos: 8 € bilieto kaina senjorams

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Gyvo garso koncertas – „Po gegužės dangum”

Gyvo garso koncertas – „Po gegužės dangum”, skirtas artėjančiai Motinos dienai paminėti

Saksofonistas Tomas Čiukauskas ir pianistas Andrej Polevikov

Jaukus ir romantiškas vakaras, skirtas artėjančiai motinos dienai paminėti. Koncerte skambės - subtilus ir aksominis Tomo Čiukausko saksofono tembras bei virtuoziški pianisto A. Polevikov pasažai. Duetas atliks autorines kompozicijas, savitai interpretuos populiariuosius ir džiazo muzikos kūrinius. Jokių mikrofonų, tik gyvas ir tikras akustinis skambesys, nuostabioje Palangos kurhauzo salėje, klausytojus įtrauks į gyvą, nenuspėjamą muzikinį pokalbį, improvizaciją, kupiną energijos ir staigmenų.

Andrej Polevikov - Lietuvos džiazo pianistas, kompozitorius bei pedagogas. Koncertavęs su dainininku A. Bocelli, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (2008). Su įvairiais kolektyvais ir projektais groja džiazo festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu A. Polevikov suburtas kolektyvas koncertuoja su etno džiazo programa - „Folktales“. Balandžio mėnesį, pianistas planuoja išleisti to paties pavadinimo kompaktinę plokštelę.

Koncertuojantis saksofonistas Tomas Čiukauskas pasižymi įvairia muzikine ir organizacine veikla.  Nuo 2007 m. įgijęs LMTA bakalauro laipsnį pradėjo organizuoti tarptautinius džiazo muzikos vakarus - „Druskininkai Jazz“.  Šie koncertai tapo oficialiai sukurta kasmetine erdve džiazo muzikai, Druskininkų mieste. Surengtuose koncertuose jau dalyvavo muzikantai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Italijos, Islandijos bei Latvijos. Šiuo metu aktyviai koncertuojantis saksofonistas įrašinėja savo antrąjį autorinį albumą, kurį planuoja išleisti šių metų pabaigoje.

 

ORGANIZATORIUS:

Tomas Čiukauskas
Individualios veiklos nr: 617163

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.