Spektaklis "Spalvuotu guzikieliu rožončius"

DATA

2022-12-19, 19:00 val.
Pirmadienis

Vieta

Žemaitės dramos teatras, Telšiai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: -

Nuolaidos: 8 € moksleiviams, studentams, senjorams

Svarbi informacija

  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Spektaklis

Spalvingame Telšių Žemaitės dramos spektaklyje „Spalvuotu guzikieliu rožončius“ atgyja tai, kas užmiršta, bet labai artima...  Literatūros ir muzikos pagalba atveriami gimtosios – žemaitiškos – tarmės  langai. Atveriami tam, kad išgirstume, kaip šiuolaikinio modernaus žmogaus lūpomis suskamba  ryškūs, kupini šilumos ir meilės , mūsų brangiųjų motinų, tėvų, senelių, prosenelių, tetų ir dėdžių, iškeliavusių Anapilin, bet išlikusių žodyje, dainoje, apeigose ir tradicijose, balsai.

Spektaklio centre – našlės ir jos trijų dukterų gyvenimo akimirkos: šviesūs išlikimo, gyvenimo džiaugsmo, grožio, meilės siekimo momentai. Skamba liaudies dainos, populiarioji, bardų muzika, tautosakos perliukai, Viktorijos Daujotytės, Jono Diržininko, Onos Mileikienė Danutės Ramonaitės-Mukienės, Alekso Steponavičiaus, Eugenijaus Zabičio, Nijolės Rimkienės tekstai. Juos profesionalia aktorine kalba, muzika, atlikimo meistriškumu į  visumą lyg rožančiaus karoliukus suveria spektaklio sumanytojai ir atlikėjai: etnomuzikologė ir dainininkė Loreta Sungailienė, kino ir teatro aktorė Valda Bičkutė Valiukiene, aktorius Vaidas Lengvinas, poetas ir dramaturgas Mindaugas Valiukas,  Žemaitės dramos teatro aktoriai, spektaklio režisierė  Laimutė Pocevičienė, kostiumo dailininkės Monika Vasiliauskaitė, Indrė Ročiūtė ir Dovilė Ožeraitytė.

ORGANIZATORIUS:

Telšių r. Savivaldybės Žemaitės Dramos Teatras

juridinio asmens kodas 190599586

Respublikos g. 18, LT-87333 Telšiai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI