Koncertas skirtas Motinos dienai "Gerumo sparnai"

DATA

2024-04-25, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Šiaulių kultūros centras, Šiauliai

Kaina

0.00 €

IŠPARDUOTA
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 3 € nuolaida suteikiama moksleiviui, studentui, pensininkui, pateikusiam LR, ES ar tarptautinį ISIC pažymėjimą, Europos jaunimo kortelę; ikimokyklinio amžiaus vaikui; vaikų globos namų auklėtiniui; šeimos namų gyventojui; neįgaliajam; socialiai remtinų moksleivių grupei, pateikusiai sąrašą

Nemokamai: 100 proc. nuolaida suteikiama neįgaliajam, kuriam reikalinga lydinčiojo asmens (1 asmuo) pagalba, ir lydinčiajam asmeniui (būtina išankstinė registracija)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
IŠPARDUOTA
Koncertas skirtas Motinos dienai

Balandžio 25 d. 18 val. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje (Aušros al. 31) vyks tradicinis Motinos dienai skirtas koncertas „Gerumo sparnai“.

Renginyje dalyvaus Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. Mindaugas Kosaitis, Vita Adomėnaitė-Butnorienė), Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos ir Didždvario gimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ (meno vad. Violeta ir Romualdas Laugaliai, Greta Šveikauskaitė), Šiaulių Dainų muzikos mokyklos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Vieversėlis“ instrumentinė grupė (vadovas Arūnas Stankus).

 

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių kultūros centras

Registracijos adresas: Aušros alėja 31, LT-76300 Šiauliai

Įmonės kodas 302296711

Telefono numeris pasiteiravimui +370 678 53 171

bilietas per 1 min.
IŠPARDUOTA
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.