IŠPARDUOTA | Spektaklis visai šeimai „Gandro dovana“ Stalo teatras, Vilnius Menų festivalis vaikams „Kurhauzo nykštukas“

DATA

2021-09-17, 10:00 val.
Penktadienis

Vieta

Palangos kurhauzo teatro salė Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

Kaina

4.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Trukmė: 45 min.

Rekomenduojama: vaikams nuo 4 metų

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
IŠPARDUOTA | Spektaklis visai šeimai „Gandro dovana“ Stalo teatras, Vilnius Menų festivalis vaikams „Kurhauzo nykštukas“

Rugsėjo 17 d., penktadienį, 10.00 val. Stalo teatras, Vilnius, pristato spektaklį visai šeimai „Gandro dovana“, Palangos kurhauzo teatro salė.
Spektaklis skirtas visai šeimai, rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

PRIE STALO PRASIDEDA VISI SVARBIAUSI PASAULIO ĮVYKIAI...
Muzikinis etnologinis veiksmas visai šeimai „Gandro dovana“
Aplankę beveik visus pasaulio žemynus, daugelį egzotiškų šalių, vasaroję Lietuvoje- gandrai rengiasi išskristi.  Senovės lietuviai tikėjo, jog gandrai, rudenį Paukščių taku išskrisdami į Dausas, išneša mirusiųjų vėles ir visokias ligas bei nelaimes, o pavasarį jie iš Dausų parneša naujas sielas, norinčias gyventi žemėje.
Spektaklyje Jis ir Ji (Tėtis ir Mama, arba Dievas ir Deivė), skambant gyvai atliekamai muzikai, pasitelkę įvairius senoviškus rakandus, kuria pasaulį pagal senovės lietuvių gyvybės medžio modelį. Iš tešlos „iškildina“ šliaužiančius, ropojančius požemio gyventojus, kalvėje „nukaldina“ gyvūnus ir žmones, paukščius, dainomis „išaudžia“ saulę ir mėnulį... Ir laukia Paukščių taku parskrendančio gandro...
Gyvybės medis auga šaknimis giliai įsiskverbęs į žemę, jo šakos apima visą pasaulį, o viršūnė remiasi į dangų. Paukščiai – tarpininkai tarp dangaus ir žemės. Gandras dar ir šiandien laikomas šventu paukščiu, nešančiu žmonėms laimę. Tai vienintelis Lietuvos paukštis, kuriam kalendoriuje skiriamos net dvi dienos: pavasarį švenčiamos Gandrinės (Blovieščiai), o vasaros pabaigoje minimas šv. Baltramiejaus ir gandrų išskridimo diena. Senovės lietuviai tikėjo, jog gandrai, rudenį Paukščių taku išskrisdami į Dausas, išneša mirusiųjų vėles ir visokias ligas bei nelaimes, o pavasarį jie iš Dausų parnešą naujas sielas, norinčias gyventi žemėje.
2010 m. spektaklis buvo įvertintas aukščiausiu Lietuvoje teatro apdovanojimu – „Auksiniu scenos kryžiumi“ lėlių ir objektų teatro srityje.
Kūrybinė grupė: Algirdas Mikutis, Saulė Degutytė, Snieguolė Dikčiūtė, Darius Rakauskas, Valdas Narkevičius. Vaidina: Saulė Degutytė, Saulius Čėpla. Muzikuoja: Gediminas Žilys.
Trukmė 45 min.

* Spektakliai skirti visai šeimai, rekomenduojama vaikams nuo 4 metų

Vaikams iki 14 metų nereikia turėti Galimybių paso. Jiems reikalingas tik asmens dokumentas. Vyresni nei 14 metų įleidžiami tik su Galimybių pasu.

Festivalis vyks: Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Organizatoriai pasilieka teisę keisti festivalio programą.
Festivalio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.

ORGANIZATORIUS:

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.