PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ANSAMBLIO „GERMAN BRASS“ (VOKIETIJA) KONCERTAS

DATA

2024-07-27, 20:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Chaimo Frenkelio vilos parkas, Šiauliai

Kaina

15.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Nuolaidos: - 3 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nuolaidos: 20% nuo bilietų sumos Šeimos kortelės turėtojams (būtina pateikti kortelę)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE –  PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ANSAMBLIO „GERMAN BRASS“ (VOKIETIJA) KONCERTAS

2024 m. liepos 27 d., šeštadienį, 20 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XXI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas, kuriame pasirodys pirmą kartą Lietuvoje viešintis pučiamųjų instrumentų ansamblis iš Vokietijos „German Brass“.

„German Brass“ – tai visame pasaulyje garsus pučiamųjų ansamblis, žinomas dėl savo virtuozinių pasirodymų ir novatoriškų interpretacijų. Įkurtas 1974 m., ansamblis pradžioje buvo kvintetas, tačiau vėliau išsiplėtė iki dešimties narių, įtraukiant įvairius pučiamuosius instrumentus, tokius kaip trimitai, trombonai, valtornos, tūba ir kartais perkusija. Ansambliui pavyko sukurti „įvairovę vienybėje“, t. y. sukurti stebuklą, sukuriantį unikalų, su niekuo nesupainiojamą kolektyvinį skambesį su dešimčia individualistų ir garsių solistų iš išskirtinių pirmos klasės Vokietijos orkestrų. Kaip ansamblis jie groja skaidrią kamerinę muziką, bet kartu su simfonine didybe ir dinamika, kurią gali sukurti tik pučiamųjų instrumentalistai.

„German Brass“ repertuare yra visos stilistinės kryptys ir rūšys nuo Scheidt iki Šostakovičiaus, nuo Dixieland iki Bossa Nova. Ansamblis savo koncertuose profesionaliai ir linksmai puoselėja ir įveikia susiskirstymą į du muzikos stilius: programose – klasikinių kūrinių aranžuotės, taip pat nesenstančių kūrinių adaptacijos ir kompozicijos, kurios dažniausiai buvo aranžuotos ir sukurtos specialiai „German Brass“, kaip duoklė tipiškam ansamblio skambesiui ir techniniam blizgesiui.

Ansamblio nariai: Matthias Höfs (trimitas), Uwe Köller (trimitas), Andre Schoch (trimitas), Manuel Mischel (trimitas), Johannes Dengler (valtorna), Klaus Wallendorf (valtorna), Fritz Winter (trombonas ir eufonija), Emil Haderer (trombonas), Uwe Füssel (bosinis trombonas), Stefan Ambrosius (tūba), Herbert Wachter (perkusija).

Koncertą iš dalies remia Goethe's institutas Lietuvoje.

Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas.

Organizatoriai: Šiaulių „Aušros“ muziejus, VšĮ „Sielai“
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba

Rėmėjai:  „Sabalin“, restoranas „Bleu de Frenkel“
Informaciniai rėmėjai: LRT, „Etaplius“, „Šiaulių kraštas“, „LT ADVERT“
Draugas – gėlių ir dovanų salonas „Dabija“
Festivalį įgarsina – MB „SLS Tech“

 

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių „Aušros“ muziejus

Vilniaus g. 74, Šiauliai

Juridinio asmens kodas 190757036

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.