DAINOTO VARNO IR KAUNO BIGBENDO KONCERTAS „FRANK SINATRA SHOW“

DATA

2024-08-22, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Chaimo Frenkelio vilos parkas, Šiauliai

Kaina

15.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Nuolaidos: - 3 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nuolaidos: 20% nuo bilietų sumos Šeimos kortelės turėtojams (būtina pateikti kortelę)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
DAINOTO VARNO IR KAUNO BIGBENDO KONCERTAS „FRANK SINATRA SHOW“

2024 m. rugpjūčio 22 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XXI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas „Frank Sinatra Show“. Koncerte pasirodys vienas muzikaliausių ir gražiausio tembro Lietuvos popscenos dainininkų Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas. Skambės populiariausios legendinio F. Sinatros dainos. „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“, „Love and Married“ , „New York, New York“ –  mažai rastum žmonių, kurie nebūtų bent vienos girdėję. Franko Sinatros superhitai, iškart suskamba kiekvieno galvoje. Dainininkas juos atlikdavo labai lengvai – tiesiog virtuoziškai. Neapsirikite, jie atrodo plunksnos lengvumo tik todėl, kad Amerikos legenda pasižymėjo išskirtiniu muzikiniu talentu ir turėjo daugybę metų praktikos. Jis ypač saugodavosi peršalimo, o į pasirodymus scenoje žiūrėjo be galo atsakingai.

Dainuoti Franko Sinatros pilną dainų programą su bigbendu reikia ne tik talento ir įgimto muzikalumo, bet ir tam tikro tembro vokalo bei gebėjimo perteikti tą sunkiai nusakomą „sinatrišką“ žavesį.

Dainotas Varnas visiems koncertams  su „Frank Sinatra Show“ rengiasi tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui svarbiame filme. „Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą, ėmiau domėtis to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera “, – sako atlikėjas.

„Frank Sinatra Show“ su Kauno bigbendu – rimtas iššūkis, tačiau didžiulio talento Dainotas Varnas turi visas tam reikalingas savybes. Laukia labai įdomus ir įspūdingas muzikinis įsikūnijimas.

Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas.

Organizatoriai: Šiaulių „Aušros“ muziejus, VšĮ „Sielai“
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba

Rėmėjai:  „Sabalin“, restoranas „Bleu de Frenkel“
Informaciniai rėmėjai: LRT, „Etaplius“, „Šiaulių kraštas“, „LT ADVERT“
Draugas – gėlių ir dovanų salonas „Dabija“
Festivalį įgarsina – MB „SLS Tech“

 

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių „Aušros“ muziejus

Vilniaus g. 74, Šiauliai

Juridinio asmens kodas 190757036

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.