XIX TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS, 2022. ARIELIO RAMIREZO TANGO ORKESTRO NAUJAUSIO ALBUMO „TANGOS EN BLANCO & NEGRO“ PRISTATYMO KONCERTAS

DATA

2022-08-18, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Chaimo Frenkelio vilos parkas, Šiauliai

Kaina

15.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 10 € bilieto moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Renginio trukmė: 1 val.

Nemokamai: vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
XIX TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS, 2022. ARIELIO RAMIREZO TANGO ORKESTRO NAUJAUSIO ALBUMO „TANGOS EN BLANCO & NEGRO“ PRISTATYMO KONCERTAS

Arielio Ramirezo (Argentina) vadovaujamas Tango orkestras XIX tarptautiniame Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalyje pristato savo naujausią programą „Tangos En Blanco & Negro“. Tai duoklė autentiškam „aukso amžiaus“ tango muzikos skambesiui. Koncertą atlieka garsūs tarptautiniai muzikantai, turintys didelę patirtį ir pripažinimą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Arielio Ramirezo vadovaujamas Tango orkestras, kurio repertuaras apima garsiausių Argentinos tango kompozitorius, tokius kaip Astoras Piazzolla, Anibalas Troilo, Carlosas Di Sarli, Juanas D'Arienzo ir kt., klausytojus perkelia į prisiminimų ir svajonių pasaulį – 40-ųjų Buenos Airės, tango aukso amžių. Ši muzika priverčia svajoti, jaudintis ir nukelia į unikalią autentiško tango skambesio muzikinę patirtį.

Orkestras sukurtas pagal tipišką Argentinietiško tango orkestro modelį (bandonija, smuikai, altas, fortepijonas, kontrabosas), kuris leidžia atskleisti sodriausią tango skambesį.

Atlikėjai: Ariel Ramirez (bandonija, Argentina), Sebastian Lobos (pianinas, Lenkija), Marta Lobos (smuikas, Lenkija), Carlos Garcia Valverde (smuikas, Meksika), Joanna Talarek (altas, Lenkija), Firat Korkmaz (kontrabosas, Turkija)

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių „Aušros“ muziejus

Vilniaus g. 74, Šiauliai

Juridinio asmens kodas 190757036

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI