XIX TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS, 2022. PASAULINIO GARSO ANSAMBLIO „SULIKO“ (SAKARTVELAS) NAUJAUSIOS KONCERTINĖS PROGRAMOS PRISTATYMAS

DATA

2022-07-13, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Chaimo Frenkelio vilos parkas, Šiauliai

Kaina

15.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 10 € bilieto kaina moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Renginio trukmė: 1 val.

Nemokamai: vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
XIX TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS, 2022.  PASAULINIO GARSO ANSAMBLIO „SULIKO“ (SAKARTVELAS) NAUJAUSIOS KONCERTINĖS PROGRAMOS PRISTATYMAS

Į Šiaulius sugrįžta publikos numylėtiniai – ansamblis „Suliko“ iš Sakartvelo. Šią vasarą gastrolių Lietuvoje metu atlikėjai pristatys naujausią, dar niekur neskambėjusią koncertinę programą.

Ansamblis „Suliko“ – tai tautinio identiteto skleidėjas, tarptautinių kultūrinių mainų puoselėtojas, subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas.

Profesionalus kolektyvas „Suliko“ susibūrė 2007 m. Tbilisio valstybiniame Zacharijos Paliašvilio operos ir baleto teatre. Ansamblyje dainuoja pagrindiniai teatro solistai. Jie atlieka operinę, chorinę, sakralinę polifoninę muziką, kartvelų liaudies ir miesto folklorą.

Ansamblis „Suliko“ puoselėja seniausias kartvelų dainavimo tradicijas, kurios yra įtrauktos į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Jis nuolat dalyvauja Sakartvelo vyriausybės organizuojamuose renginiuose, šventiniuose Operos ir baleto teatro koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius ansamblis koncertuoja visame pasaulyje.

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių „Aušros“ muziejus

Vilniaus g. 74, Šiauliai

Juridinio asmens kodas 190757036

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI