XIX TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS, 2022. KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRO MUZIKINIS-EDUKACINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI „KNYGŲ PERSONAŽAI ATGYJA“

DATA

2022-08-10, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Chaimo Frenkelio vilos parkas, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 5 € bilieto vaikams iki 10 m. (imtinai)

Renginio trukmė: 45 min.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
XIX TARPTAUTINIS CHAIMO FRENKELIO VILOS VASAROS FESTIVALIS, 2022. KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRO MUZIKINIS-EDUKACINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI „KNYGŲ PERSONAŽAI ATGYJA“

Tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis turi labia gražią tradiciją – kasmet vieną pasirodymą skirti mažiesiems šiauliečiams ir miesto svečiams.

Šiemet festivalyje bus pristatomas edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.

Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.

Spektaklis tinkamiausias vaikams iki 10 m.

Režisierė Neringa Krunglevičiūtė, scenografė Evelina Šimelionė.

Vaidina: Laima Akstinaitė, Ieva Pakštytė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Pinigis, Donatas Želvys, Gytis Šimelionis / Simas Lunevičius.

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių „Aušros“ muziejus

Vilniaus g. 74, Šiauliai

Juridinio asmens kodas 190757036

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.