Aktorės Elijos Norvaišaitės filmuas JUODA BALTA

DATA

2023-10-04, 20:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Žemaitės dramos teatro vidinis kiemelis, Telšiai

Kaina

0.00 €

GAUTI NEMOKAMĄ BILIETĄ
100% saugus apsipirkimas
RENGINYS NEMOKAMAS, TAČIAU REIKALINGAS ĮĖJIMO BILIETAS
!

Pagrindinė renginio informacija

SVARBU: vienas žmogus vieno pirkimo metu gali pasiimti ne daugiau 4 bilietų

Svarbi informacija

  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Aktorės Elijos Norvaišaitės filmuas JUODA  BALTA

 

Naujoje festivalio rubrikoje „Sėkmės kelias“ bus galima susipažinti su Londono Brunel universiteto menų fakulteto absolventės, buvusios „Savi“ aktorės Elijos Norvaišaitės  Elijos Norvaišaitės filmu JUODA  BALTA.

Kai mados studentas yra priverstas panaudoti visas vaivorykštės spalvas savo baigiamojo darbo dizainuose, pasirodo, kad jo santykis su spalvomis nėra toks, koks atrodo.

Paskutiniųjų metų mados dizaino kurso studentui Aurelio baigiamasis darbas yra sukurti visą aprangos įvaizdį/aprangą, kurio tema „vaivorykštė” - reiškia, jog jis būtinai turi panaudoti visas vaivorykštės spalvas (raudona, oranžinė, geltona, žalia, žydra, mėlyna, violetinė). Tačiau Aurelio turi retą regos sutrikimą - achromatizmą (arba dar vadinamą monochromatizmą), todėl pasaulį mato tik juodai baltai. Ar jam pasiseks išpildyti baigiamojo darbo reikalavimo kriterijus? Filmas nagrinėja motyvacijos, draugystės bei kūrybiškimo temas. 

Filmo žanras: drama.

Galbūt įdomu paminėti, jog visas filmas buvo filmuojamas aplinkai saugiu būdu - filmavimo aikštelėje nebuvo vienkartinių lėkščių, vandeniui naudojami daugkartinio naudojimo buteliai, veganiškas maistas; naudotos energiją taupančios lempos, filmavimui panaudoti daiktai nebuvo išmesti, bet atiduoti kaip suvenyrai tiems, kad prisidėjo prie filmo biudžeto finansiškai.  Viso šito esmė buvo tai, jog filmų industriją be galo prisideda prie aplinkos taršos! Todėl šiuo filmu stengiausi atitikti filmavimo aplinkosaugos reikalavimus ir gavau dar vieną sertifikatą, dabar galiu oficialiai dirbti visų filmų gamyboje ir būti atsakingas žmogus už aplinkai saugios filmo produkcijos logistiką.

 

ORGANIZATORIUS:

Telšių r. Savivaldybės Žemaitės Dramos Teatras

juridinio asmens kodas 190599586

Respublikos g. 18, LT-87333 Telšiai

bilietas per 1 min.
GAUTI NEMOKAMĄ BILIETĄ
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI