Evelina Sašenko "Je chante Piaf"

DATA

2023-11-30, 18:30 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Polifonijos koncertų salė, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 19 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nemokamai: vaikai įleidžiami nemokamai iki 6 m. amžiaus, jei neužima papildomos vietos (pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Evelina Sašenko

Kamerinės salės „Polifonija“  koncertiniame sezone „Ruduo su muzika“ lapkričio 30 d. 18.30 val. koncertuoja Evelina Sašenko (vokalas), Paulius Zdanavičius (fortepijonas), Nerijus Bakula (akordeonas).

Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile – Edith Piaf dainomis. Būtent šios prancūzų atlikėjos kūryba lydi Eveliną nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos salėmis nuo pat solinės karjeros pradžios.

Ir iš tiesų – tie, kas nors sykį yra girdėję „Mažojo Paryžiaus žvirblio“ balsą, žino, kad jis paliečia ne tik ausis, bet ir širdį ilgam, o gal visam palikdamas romantiško liūdesio gaidą.

Evelina Edith Piaf dainose gyvena visa savo siela ir mintimis, puikiai prisijaukinusi ne tik prancūzų kalbą, bet, rodos, ir siauras Montmartro gatveles, laikmetį, chanson‘o žanrui būdingą nuotaiką. Ji jautriai keliauja po melodingą istoriją, kartais savo, o kartais pačiai Edith būdingomis manieromis pasakodama apie ištikimybę, jautrumą, supratimą, pagarbą, užuojautą, ilgesį ir viltį. 

Programoje skambės puikiai pažįstami, populiariausi prancūzų šlageriai.  ️Tegul jaukus rudens vakaras prisipildo paryžietiškos meilės ir skambesio, kurį dovanos nuostabaus balso savininkė  Evelina Sašenko. ️

 

Koncertas vyks Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ (Aušros al. 15).

Daugiau informacijos www.polifonija.lt +370 677 65655 info@polifonija.lt

 

Bilietus galima įsigyti salės „Polifonija“ kasoje (Aušros al. 15)  ir www.ticketmarket.lt

Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams

 

ORGANIZATORIUS:

Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

Įmonės kodas 188200756

Aušros al. 15, LT-76299 Šiauliai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.