Domas ir Tomas. Dingusių veikėjų byla

DATA

2024-12-07, 12:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Šiaulių kultūros centras, Šiauliai

Kaina

Nuo 18.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val.

Pertrauka: nėra

Nemokamai: iki 1 m. imtinai, neužimant papidomos sėdimos vietos

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Domas ir Tomas. Dingusių veikėjų byla

Vieno populiariausių mūsų šalies vaikų rašytojų Tomo Dirgėlos sukurti personažai – Domas ir Tomas – išlipa iš knygų puslapių ir kviečia vaikus bei jų tėvelius susitikti miuzikle „Domas ir Tomas: dingusių veikėjų byla“. Susitikimai su vaikų mylimais herojais įvyks net devyniuose Lietuvos miestuose.

Pagrindinius personažus vaidins ir originalias miuziklui kurtas dainas atliks profesionalūs aktoriai ir dainininkai – Simonas Storpirštis, Šarūnas Januškevičius, Oneida Kunsunga, Lina Rastokaitė, Tomas Žaibus, scenoje taip pat bus galima išvysti patį neįtikėtinų Domo ir Tomo istorijų autorių Tomą Dirgėlą.

„Kaip man visad smagu išeiti iš įprastų vaikų rašytojo darbo rėmų, taip ir mano veikėjams bus įdomu išeiti iš knygų herojams įprastų puslapių – tiek jie, tiek ir į miuziklą atėję žiūrovai susitikę visiškai kitoje aplinkoje vieni kitus pamatys visai kitokius, daug gyvesnius, net – dainuojančius. O Domas, Tomas ir kiti veikėjai pirmą sykį galės išgirsti, kaip skaitytojai jiems ploja, nes iki tol dar nei vieno savo gerbėjo nebuvo sutikę gyvai!“ – apie būsimą Domo ir Tomo scenos debiutą pasakoja rašytojas.

Miuziklo istorija, beje, taip pat pasakos apie tai, kaip pavojų nebijantys jaunieji detektyvai nusprendžia susipažinti su pasauliu už knygų ribų – tačiau pasileidę į naują nuotykį vaikai patenka į... spąstus. Kaip šį kartą Domui, Tomui ir Upei pavyks nugalėti blogiukus?

Tomas Dirgėla dirbs abejose naujojo miuziklo vaikams pusėse – tiek scenoje, tiek visame kūrybos procese.

„Visada smagu matyti ne tik galutinį rezultatą, bet ir kaip iki jo einama, pradedant rašomu scenarijumi, repeticijomis, baigiant vaidmeniu scenoje ir rodant miuziklą Lietuvos miestų scenose, – sako jis. Rašytojas prideda, jog nors kūriniai scenai jam nėra naujiena, kuriant scenarijų šį kartą reikėjo galvoti ne tik apie įprastus dialogus, bet ir apie dainas. Tačiau ir tai daryti jam patinka – laisvu nuo rašymo laiku T. Dirgėla groja ir dainuoja su kitu bičiuliu rašytoju.

Vaikų literatūros premiją gavęs autorius įsitikinęs, kad miuziklo komanda – tikri profesionalai. Tokie dideli projektai jam visuomet atrodė kaip sunkiai įsivažiuojantis dalykas, tačiau pasiruošimas „Domo ir Tomo“ miuziklo premjerai vyksta greitai ir itin sklandžiai.

„Labiausiai džiaugiuosi dėl komandos pasitikėjimo: tiek į mano rankas atiduodant miuziklo scenarijaus ir dainų kūrimą, tiek ir dėl pasiūlymo scenoje pasirodyti pačiam. O kai gauni tiek pasitikėjimo, tai automatiškai atsiranda ir noras viską padaryti maksimaliai geriausiai kaip tik gali.“

Muzikinių projektų agentūros „Pepper Live“ prodiusuojamam miuziklui „Domas ir Tomas: dingusių veikėjų byla“ dainas kuria talentingas kompozitorius Faustas Venckus, dirbantis su tokiais populiariais Lietuvos atlikėjais kaip Jazzu, Mantas Jankavičius, Giedrė ir kiti. Miuziklą režisuoja Mantas Verbiejus – jo darbų sąraše puikuojasi tokie kūriniai kaip miuziklas „Lituanika“, vaikiškai spektakliai „Didžioji teleportacija“, „Laimė yra lapė“ ir kiti.

 

ORGANIZATORIUS:

Trendis, UAB

Įmonės kodas 305137162

PVM mokėtojo kodas LT100015966217

V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.