"Didelė lietuviška pasaka"

DATA

2020-04-19, 12:00 val.

Vieta

Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai

Kaina

6.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Bilieto kaina vaikams: 5 €

Bilieto kaina suaugusiems: 6 €

Renginio trukmė: ~1 val.

Bilietai internetu: neparduodami likus 1 valandai iki spektaklio pradžios

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Režisierė - Eglė Kižaitė

Dramaturgė – Monika Baranauskaitė

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Laura Luišaitytė

Kompozitorius – Pijus Narijauskas

Vaidina: Juozas Bindokas, Inga Jarkova, Severinas Norgaila, Monika Šaltytė, Juozas Žibūda


Amžius – 5-10 m.

Trukmė ~1 val.

Valstybinis Šiaulių dramos teatras kviečia vaikus ir jų tėvelius apsilankyti kalėdiniame spektaklyje „Didelė lietuviška pasaka“ ir susitikti su Kalėdų seneliu.

Spektaklis kūrybiškai interpretuoja lietuviškas pasakas, sudėtas į bene populiariausią visų laikų pasakų rinktinę „Gulbė karaliaus pati“. Daugelį šių pasakų vaikai gerai žino, tačiau spektaklio kūrėjai siūlo netikėtą žvilgsnį į žinomas istorijas – kas nutiktų, jei vieną kartą susitiktų tokių skirtingų pasakų kaip „Eglė žalčių karalienė“, „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, „Dangus griūva”, „Kaip žmogus velnią apgavo“, „Trys broliai“, „Skraidantis laivas“, „Lukošiukas” veikėjai? Nuo seno, perduodamos iš lūpų į lūpas, pasakos kisdavo. Tad veikėjai, kurių lūpose trečias brolis Jonas virsta antra seserim Jone, o senelis puikiausiai įkūnija skraidantį laivą, sukuria naują šių laikų pasaką. 

Idėjinis spektaklio imperatyvas sukasi apie pasakose aptinkamas žiaurumo apraiškas, kurios glumina ne tik mažuosius žiūrovus, bet neretai ir suaugusiuosius. Spektaklio kūrėjai ieško būdų papasakoti ir paaiškinti pasakose vykstančius baisumus, skatina vaikus nebijoti liūdesio ir pykčio emocijų. Spektaklio centre – berniukas, kuris ieško laimingos pabaigos. Jis patiria įvairių išbandymų, nuotykių, turi atlikti įvairias užduotis, kol galų gale jam atsiskleidžia pasakiška išmintis apie laimingą pabaigą – svarbu ne pati laiminga pabaiga, o įgyjamos patirtys ir vertybės.

ORGANIZATORIUS:

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

Įmonės kodas: 190755170

Tilžės g. 155, Šiauliai LT-76297

 

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.