Kino filmas "Deivo bankas"

DATA

2023-03-22, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Šilutės kultūros centras, Šilutė

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Kino filmas

Deivo bankas

Amžiaus cenzas: Nenurodyta

Režisierius: Chris Foggin

Vaidina: Rory Kinnear, Joel Fry, Phoebe Dynevor

Trukmė: 1 Val. 47 min.

Atkaklumo, optimizmo, drąsos ir komiškų situacijų finansų sektoriuje bomba filme „Deivo Bankas”. Tikra istorija paremtas filmas apie bankininko patirties neturinį Deiva Fišviką (akt. Rory Kinnear), kuris nusprendžia atidaryti banką ir susigrumti su didžiausiais Londono finansų gigantais. Deivas sužino, kad daugiau nei 150 metų nebuvo išduota jokia nauja banko licencija, o norėdamas ją gauti, jis turi sukrapštyti didžiulę pinigų sumą, o kur pinigai – ten intrigos! Finansų sektoriaus užkulisiuose vyksta premijų medžioklė ir niekas nebegalvoja apie žmogų, todėl Deivas nusprendžia, kad jo mažas bankas bus geresnis už Hight Street banką. Į pagalbą jis pasisamdo jauną advokatą Hju (akt. Joel Fry), kuriam ši užduotis iš pradžių pasirodo neįmanoma. Deivo atkaklumas ir širdį plakti greičiau verčianti Aleksandra (akt. Phoebe Dynevor) įtikina Hju prisidėti prie ambicingo tikslo.

Deivas Fišvikas iš tiesų atidarė savo banką, kuris vadinasi „Burnley Savings and Loans“, buvusioje gėlių parduotuvėje ir nusprendė, kad visas pelnas turi būti skiriamas labdarai. Filmo „Deivo Bankas“ premjera Lietuvoje kovo 10 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

 

ORGANIZATORIUS:

VŠĮ “Baltas ekranas”

Įm. k. 304764379

PVM k. LT100011449415

Jaunystės g. 10 – 33, Rokiškis

 

PVM netaikomas pagal PVM įstatymo 23 straipsnį

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.