DAUMANTŲ MUZIKANTAI. “Aš lauksiu Tavęs”

DATA

2023-09-22, 18:00 val.
Penktadienis

Vieta

Šiaulių kultūros centras, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai iki 3 metų neužimant papildomos vietos

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
DAUMANTŲ MUZIKANTAI. “Aš lauksiu Tavęs”

DAUMANTŲ MUZIKANTAI

Rugsėjo 22 d. 18:00

ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRE

Kęstutis Švilpauskas (būgnai)

Gabrielius Naruševičius (smuikas, vokalas,)

Arnas Jasiūnas (gitara, vokalas)

Zenonas Bražinskas (akordeonas, vokalas)

Arūnas Armonas (boso gitara, vokalas)

 

            Šį nuotaikingą ir gero humoro jausmo nestokojantį  kolektyvą subūrė Kęstutis Švilpauskas, pakvietęs muzikantus, su kuriais anksčiau grojo įvairiuose kolektyvuose. Pirmasis koncertas įvyko Panevėžyje 2007 m. sausio 26 d. Ši data įvardijama kaip Daumantų muzikantų gimimo diena. Koncertinės veiklos pradžioje kolektyvo repertuarą sudarė lietuvių liaudies kūriniai ir panašios stilistikos dainos, todėl ir  pavadinimas buvo liaudiškos muzikos kapela „Daumantų muzikantai“.             

            Kodėl Daumantų? Todėl, kad nuo veiklos pradžios kolektyvas draugauja su UAB Daumantai.LT, gerai žinoma puikių pagardų ir skonių  gamintoja.   Daumantų muzikantai – daugelio konkursų laureatai, nuolatiniai „Ant rubežiaus“ ir kitų festivalių dalyviai, LRT laidos „Duokim garo“ dalyviai ir 2011 metų nugalėtojai.

             Per penkiolika kūrybinės veiklos metų išleisti trys albumai: „Tenai kur žali medžiai“, „Oi gerai“ ir „Mes jau kiti“.  Kodėl „Mes jau kiti“? Kolektyve keitėsi muzikantai, instrumentai, grojimo stilius, repertuare pradėjo   skambėti pagrinde autoriniai kūriniai. 2021 metais rugpjūčio mėnesį prisijungus žinomam dainų autoriui,  atlikėjui ir muzikantui Arūnui Armonui, visų kolektyvo narių vienbalsiai nutarta pasivadinti ne kapela, bet  grupe  „Daumantų muzikantai“.

Daumantų muzikantai aktyviai koncertuoja miestų, miestelių, įmonių, bendruomenių šventėse, privačiuose   vakarėliuose ir kituose renginiuose. Grojama tik gyvai, nenaudojant jokių fonogramų ar papildomai įrašytų   instrumentų. Repertuaras sudarytas iš autorinių, lietuvių liaudies kūrinių ir kitos populiariosios muzikos,  parenkamas pagal šventės poreikį ir situaciją.

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ "Renginių sala"

Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas

Kodas 302883281

LT100007194218

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.