Colours of Bubbles | 9mm: naujo albumo pristatymo koncertas

DATA

2019-11-15, 19:00 val.
Penktadienis

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

13.00 - 23.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Nemokamai: asmenys, judantys su neįgaliųjų vežimėliais (vieta pažymėta renginio salės plane)

Lydintiems asmenis su neįgaliųjų vežimėliais: lydintieji perka bilietus už mažiausią neakcijinę kainą. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia vietų, skirtų neįgaliesiems

Renginio trukmė: ~1 val. 30 min.

Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios): Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida maistui. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Colours of Bubbles | 9mm: naujo albumo pristatymo koncertas

Colours of Bubbles | ŠIAULIAI

9mm: naujo albumo pristatymo koncertas

 

Tai vyksta! „Colours of Bubbles“ sugrįžta su ilgai lauktu nauju studijiniu albumu „9 mm“. Viena žymiausių Lietuvos indie roko grupių savo naują programą pristatys keturiais išskirtiniais koncertais lapkritį Vilniuje, Šiauliuose, Kaune ir Klaipėdoje.

„9 mm“ – devynios naujos dainos, atspindinčios apolitišką muzikantų požiūrį į dabartinį pasaulį, persmelktos karo, meilės, ginklų, darbo klasės, greito gyvenimo tempo, maisto temų. „Ankstesnis albumas „She Is the Darkness“ buvo tamsus, minorinis, todėl norėjom, kad naujame vyrautų šviesus gitarinis skambesys“, – sako muzikantai.

Nuo metų pradžios naujas dainas įrašinėjusi grupė dirbo įvairiose studijose Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Muzikantų rankose „9mm“ kūriniai suskambo veržliai, energingai, maištingai, pilni galingos sprogstamosios jėgos. Tai patirti grupė kviečia albumo pristatymo koncertuose, kuriuose atliks ne tik naujas, bet ir senesnes, gerai žinomas savo dainas.

Trečiasis „Colours of Bubbles“ studijinis albumas „9 mm“ išleidžiamas CD ir skaitmeniniu formatais spalio 18 dieną, o kiek vėliau šiemet albumas pasirodys ir vinilo plokštelės formatu.

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ „Pramogų sala“

PVM kodas: LT100002453919

Įmonės kodas: 300149214

J. Jablonskio g. 16,  LT – 78162 Šiauliai

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI