Choreografinė pasaka „Sena sena istorija“

DATA

2023-12-13, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Šiaulių kultūros centras, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 45 min.

Nuolaidos: 3 € nuolaida suteikiama moksleiviui, studentui, pensininkui, pateikusiam LR, ES ar tarptautinį ISIC pažymėjimą, Europos jaunimo kortelę; ikimokyklinio amžiaus vaikui; vaikų globos namų auklėtiniui; šeimos namų gyventojui; neįgaliajam; socialiai remtinų moksleivių grupei, pateikusiai sąrašą

Nemokamai: 100 proc. nuolaida suteikiama neįgaliajam, kuriam reikalinga lydinčiojo asmens (1 asmuo) pagalba, ir lydinčiajam asmeniui (būtina išankstinė registracija)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Choreografinė pasaka „Sena sena istorija“

Gerbiamieji,

gruodžio mėnesį nusikelkite į stebuklų pasaulį, kuriame, stebėdami teatralizuotą spektaklį „Sena sena istorija“, iš naujo susipažinsite su pasauline klasika tapusia legenda „Spragtukas“, kurią dovanos Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė) kartu su Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansambliu „Kalatinis“ (meno vad. I. Šerpytienė, E. Račkauskas, vokalo grupės vad. S. Giedrė).

Teatralizuotas spektaklis „Sena sena istorija“ žiūrovus nukels į magiškiausią istoriją apie „Spragtuką“. Nesenstančios klasikos įkvėptame spektaklyje žiūrovai išvys originalią istorijos interpretaciją. Teatralizuotoje pasakoje pasirodys jaunieji šokėjai, kurie, skambant klasikinei muzikai, stebins savo grakščiais šokio judesiais. Magijos ir svajonių kupino spektaklio scenoje bėgios pelytės, katytės, Spragtukas ir mergaitė, o stebuklingai atgijusios snaigės, šventinės dovanėlės ir kiti personažai nukels žiūrovus į nuotykių pasaulį, į kurį norisi sugrįžti vėl ir vėl...

Tikime, kad choreografinė pasaka mažiesiems padovanos teigiamų emocijų pliūpsnį, o patirtų naujų įspūdžių užteks visam kalėdiniam laikotarpiui.

 

Jei turite klausimų arba norite rezervuoti choreografinę pasaką, daugiau informacijos gali suteikti Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė. Tel. +370 678 36 701, el. p. zita.mundiniene@siauliukc.lt.

*nuolaida suteikiama moksleiviui, studentui, pensininkui, pateikusiam LR, ES ar tarptautinį ISIC pažymėjimą, Europos jaunimo kortelę; ikimokyklinio amžiaus vaikui; vaikų globos namų auklėtiniui; šeimos namų gyventojui; neįgaliajam; socialiai remtinų moksleivių grupei, pateikusiai sąrašą.

**100 proc. nuolaida suteikiama neįgaliajam, kuriam reikalinga lydinčiojo asmens (1 asmuo) pagalba, ir lydinčiajam asmeniui (būtina išankstinė registracija).

 

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių kultūros centras

Registracijos adresas: Aušros alėja 31, LT-76300 Šiauliai

Įmonės kodas 302296711

Telefono numeris pasiteiravimui +370 678 53 171

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.