Burbiškio dvaro festivalis „Tulpių žydėjimo šventė“

DATA

2023-05-13, 09:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Burbiškio dvaro istorijos muziejus, Burbiškio k., Radviliškio r. sav.

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 5 € nuolaida moksleiviams

Nemokamai: vaikai iki 7 metų

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomas 0.7 € bilieto paslaugos mokestis
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Burbiškio dvaro festivalis „Tulpių žydėjimo šventė“

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvare (Radviliškio r.) skleidžiasi įvairiaspalviai tulpių žiedai – gegužės 13 dieną dvare vyks vienintelis Lietuvoje festivalis „Tulpių žydėjimo šventė“.

Šiemet festivalis organizuojamas jau 22-ąjį kartą. Gilias tradicijas turinčiame festivalyje lankytojams siūloma gausybė veiklų: mėgautis žydėjimu ir gera muzika, susipažinti su dvaro istorija, tradicijoms ir kultūra, išmokti senovinių žaidimų, veiklų ir išbandyti šiuolaikines pramogas, autentiškoje dvaro aplinkoje pajausti praėjusio laiko dvasią.

Festivalio dieną, gegužės 13-ąją, lankytojai Burbiškio dvare bus laukiami jau nuo 9 valandos. Festivalis iškilmingai prasidės 13 valandą. Šventę ves aktorius Jokūbas Bareikis.

Pasveikinus šventės dalyvius, įsisuks įnoringiausiems skoniams pritaikyta koncertinė programa „Reveransas muzikai – laiko ir stilių karuselė“.

13 valandą 20 minučių klausytojų numylėtiniai, charizmatiški, artistiški operos solistai Liudas Mikalauskas ir Ona Kolobovaitė bei Šiaulių pučiamųjų orkestras dovanos uždegančią koncertinę programą „Onyte, einam su manim pašokti!“.

15 valandą Burbiškio dvare karaliaus džiazas ir svingas – vienintelis Lietuvoje profesionalių džiazo dainininkių trio „The Ditties“ ir pianistas Dmitrij Golovanov sugrąžins pašėlusias praėjusio amžiaus dienas.

16 valandą 10 minučių vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis su grupe klausytojus džiugins puikiai žinomomis ir pamėgtomis dainomis.

17 valandą 40 minučių dvaro parką užlies apžavai – koncertuos net tris M.A.M.A. apdovanojimus šiemet pelnęs atlikėjas Vaidas Baumila su grupe.

Nuo 12 iki 18 valandos dvaro erdvėse skoningai ir estetiškai persipins istorija, menas, pramogos.

Vidiniame dvaro rūmų kieme senojo šokio trupė „Festa Cortese“ atgaivins XVIII– XIX amžiaus nuotaiką. Lankytojai galės gėrėtis senaisiais kostiumais ir istorinių šokių pasirodymais. Po dvaro parką vaikštinės XIX amžiaus II pusės istorinių kostiumų rekonstruktoriai iš Lietuvos ir Lenkijos, Klaipėdos pilies teatro aktoriai atgaivins programos „Versalio sodai“ personažus, lankytojus sveikins už visus aukštesni džentelmenai – Vilniaus kojūkininkai.

Dvare darbuosis dvaro fotografai – veiks istorinės fotografijos fotoateljė-dirbtuvės, edukacinę programą „Penkiaminutė“ ves Atvirosios fotografijos dirbtuvės. Norintieji piešto portreto, galės apsilankyti pas šaržų dailininkę.

Dvaro sode netrūks azarto: istorinių žaidimų mokys „Vikingų kaimas“,  šiuolaikiniai žaidimų – „Brain games“.

Dvaro gėlyne skambės senoji muzika – puošnus rylininkas gros su ypatingu instrumentu – XIX amžiaus ryla.

Dvaro parteryje rikiuosis senoviniai (pagaminti iki 1940 metų) automobiliai, rūmų verandoje akį trauks kolekcininko Klemento Sakalausko muzikinių dėžučių ir gramofonų paroda, konferencijų salėje veiks paroda „Istorija, paveldas, atmintis. Pasakojimas apie Daugyvenės kultūros istorijos muziejų-draustinį“.

Festivalyje bus galima įsigyti lauktuvių – veiks tautodailininkų, amatininkų ir kulinarinio paveldo gaminių mugė.

 

Išsamesnė informacija apie Burbiškio dvaro Tulpių žydėjimo festivalį – muziejaus internetiniame puslapyje www.daugyvenesmuziejus.lt.

 

ORGANIZATORIUS:
Daugyvenės kultūros istorijos muziejus-draustinis
 
Įmonės kodas: 188208646
 
Burbiškio k., Pakalniškių sen., Radviliškio r. sav., LT-82206
bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.