Premjera "Berniukas, kuris nenorėjo užaugti"

DATA

2023-03-27, 18:00 val.
Pirmadienis

Vieta

Žemaitės dramos teatras, Telšiai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Premjera

Telšių Žemaitės dramos teatro vaikų ir jaunimo studijos SAVI spektaklis BERNIUKAS, KURIS NENORĖJO UŽAUGTI - tai šiuolaikiškas kūrėjų žvilgsnis į Žmogiškąjį Kosmosą, kuriame esminės  Antuano  de Sent Egziuperi knygoje „Mažasis Princas“  deklaruojamos vertybės išlieka tos pačios: viską išverianti meilė, draugystė, atsakomybė, bendravimo džiaugsmas, mokymasis suprasti tai, kas iš tiesų svarbu....  Teksto, muzikos, šokio, lėlių teatro elementais, kostiumų detalėmis ir scenografijos pagalba kuriama istorija  apie berniuką, kuris vedamas meilės ir smalsumo mažais žingsneliais keliauja į pasaulio pažinimą.

Spektaklis skirtas visai šeimai, nes juk kiekviename iš mūsų gyvena Mažasis Princas ir visiems rūpi klausimas - ar avelė suėdė gėlę?!

 

ORGANIZATORIUS:

Telšių r. Savivaldybės Žemaitės Dramos Teatras

juridinio asmens kodas 190599586

Respublikos g. 18, LT-87333 Telšiai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.