Teatro Atviras ratas premjera ,,Akvariumas“ N-17

Teatro Atviras ratas premjera ,,Akvariumas“ N-17

Teatras
2023-11-15 18:00
Kaina 0.00 €
Renginys pasibaigęs

Plungės kultūros centras įgyvendindamas projektą ,,Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“ kviečia apsilankyti teatro Atviras ratas premjeroje ,,Akvariumas“ N-17, pagal P. Marber pjesę ,,Closer“ (režisierė Ieva Stundžytė).

Spektaklio epicentre – keturi nepažįstamieji, atsitiktinių aplinkybių suvesti ir individualių pasirinkimų nuvesti į gyvenimiškai atpažįstamą bei sapniškai nujaučiamą meilės, geismo, asmeninių kompleksų ir totalios egzistencinės vienatvės apimtą pasirinkimų akistatą, tampančia baisiausiu košmaru.

Teatro, kino bei muzikos sintezė spektaklyje AKVARIUMAS kviečia visus pažįstamus, nepažįstamus, neabejingus, abejingus, empatiškus, ciniškus, nusivylusius bei besiviliančius žiūrovus ATPAŽINTI SAVE TEATRE.

//--Tai melas. Krūva liūdnų, gražiai nufotografuotų nepažįstamų žmonių, o visi tie turtingi šikniai, meno žinovai, aiškina, kaip tai nuostabu, nes tai yra tai, ką jie nori matyti. Tie žmonės nuotraukose liūdni ir vieniši, bet pasaulis nuotraukose atrodo nuostabus. Taigi, paroda veikia raminančiai, kas yra visiškas melas. O kas gali būti patraukliau už didelį saldų melą?--//

Vaidmenis spektaklyje kuria jau puikiai pažįstami ir mylimi ATVIRO RATO kūrėjai, teatro ir kino aktoriai Giedrius Kiela ir Judita Urnikytė, jaunosios kartos aktorius Matas Pranskevičius bei debiutuojanti aktorė Karolina Kildaitė.

//--Melas yra pats smagiausias dalykas, kokį galima turėti, nenusirenginėjant. Bet geriau nusirengti.--//

Spektaklio režisierės Ievos Stundžytės ankstesniuose darbuose nuolat ryškinamas ir dažnai nepatogiai kvestionuojamas žmonių tarpusavio santykių kaleidoskopas šįkart bus atspindėtas AKVARIUME.

//--Kodėl meilės nepakanka?--//

 

Vaidina: Karolina Kildaitė, Judita Urnikytė, Giedrius Kiela, Matas Pranskevičius, Jurgis Marčėnas

Muzika: Jurgis Marčėnas

Scenografija, kostiumai: Laura Luišaitytė

Video režisūra, montažas:Paulius Oficerovas, Dinas Marcinkevičius

Spektaklio idėja ir režisūra: Ieva Stundžytė

 

Spektaklio trukmė: 2 val. su pertrauka

N – 17

 

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė 2 val. su pertrauka

Amžiaus cenzas N-17

Nuolaidos netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.