AŠ TAVE MYLIU | JE T'AIME

DATA

2022-12-22, 18:30 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Polifonijos koncertų salė, Šiauliai

Kaina

16.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 11 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nemokamai: vaikai įleidžiami nemokamai iki 6 m. amžiaus, jei neužima papildomos vietos (pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
AŠ TAVE MYLIU | JE T'AIME

AŠ TAVE MYLIU | JE T'AIME

Gruodžio 22 d. 18:30 val. JE T'AIME

KAROLINA GLINSKAITĖ (Sopranas, Belgija/Lietuva)

BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ (Fortepijonas)

MINADORA ŠERNAITĖ (Smuikas)

 

Kas yra ta, kuri sušvinta tarsi aušra, graži kaip mėnulis, šviesi tartum saulė, pagarbią baimę kelianti lyg pulkas su vėliavomis? (Ištrauka iš „Giesmių giesmės“)

Sopranas Karolina Glinskaitė, pianistė Birutė Asevičiūtė ir smuikininkė Minadora Šernaitė ragina atverti širdis pačiam meilės jausmui. Ir visai nesvarbu, kam tas meilės jausmas skirtas – žmogui, tėvynei, gamtai ar gyvenimui... Artėjant svarbiausioms žiemos šventėms, meilė, bendrystė ir buvimas kartu - svarbiausi atributai, kurie padeda atgauti jėgas ir mėgautis gražiomis akimirkomis.

Atlikėjos scenoje kuria savitą himną jausmui, kuris pažadina kūrybiškas galias, polėkį, fantaziją. Meilė yra tokia, kokią mes išgyvename. Ji gali būti audringa, beribė, gal net nežinanti saiko arba tyli, sėjanti ramybę ir susitelkimą.  Kaip ir muzika, kurią išgirsite koncerte.  Skambės subtilios prancūzų melodijos, sentimentalios V. Bellini dainos, aistringi tango ritmai.  Išgirsite G. Fauré, C. Debussy, F. Liszt, A. Piazzolla bei kitų kompozitorių kūrinius.  Juos papildys ištraukos iš didžiosios odės meilei „Giesmių giesmė“.
„Manyje gyva meilės idėja.  Ji auga ir transformuojasi kartu su patirtimi.  Aš, kaip menininkė, gyvenu jausmų chaose.  Mano susižavėjimo objektu gali tapti ne tik realūs žmonės, jų talentai, scenos herojai, vaidmenys, kuriuos įkūniju dainuodama, bet ir pats išgyvenimas.  Meilė – gyvenimo variklis, muzika – jausmų kurstytoja, aistra – noras gyventi ir kurti“, – atvirai mintimis apie meilę ir kūrybinį gyvenimą dalijasi K. Glinskaitė.

 

Bilietus galite įsigyti internetu: www.ticketmarket.lt arba Polifonijos kasoje (Aušros al. 15)
Bilietų kaina 16 ir 11 Eur.
Bilietų rezervacija telefonu: +370 611 41903

 

ORGANIZATORIUS:

Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

Įmonės kodas 188200756

Aušros al. 15, LT-76299 Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI