Arbatvakariai Kidulių dvare

DATA

2023-07-05, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Kidulių dvaras, Kiduliai

Kaina

4.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai iki 7 metų

Renginys pasibaigęs
Arbatvakariai Kidulių dvare
Prieš gerą šimtmetį noras vykti į svečius ir pasimėgauti arbata dvaruose taip prigijo, kad tapo neatsiejama socialinio gyvenimo dalis. Tad mes, puoselėdami dvariškos kultūros tradicijas, šiemet jaukiame Kidulių dvare  mėnesio pirmąjį trečiadienį kviečiame jaukiems pokalbiams prie arbatos įvairiomis dvariškos kultūros temomis – aptariame etiketo, mados reikalus, šnekamės apie laisvalaikio leidimo būdus ar menus.
 
Šį kartą prie kvapnios arbatos lengviems užkandžiams pateiksime žinių apie vyriško ir moteriško grožio etalonus skirtingose epochose, stipriau ragausime gražiųjų istorinių šokių. Ar žinojote, kad net riteriai privalėjo mokėti gerai šokti? „Jie sukasi ratu ir supasi aukštyn, žemyn kaip du karkvabaliai, užmauti ant to paties durklo!“, – yra pasakęs lordas Baironas, kai 1814 metais Anglijoje pirmą kartą pamatė porą šokant valsą. Norite pabandyti? Atvykite !

 

ORGANIZATORIUS:

Šakių kultūros centras

Juridinio asmens kodas 188200222

Nepriklausomybės g. 7 Šakių m.

Šakių sen., Šakių r. sav., LT-71122

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI