ANYKŠČIŲ BASEINAS "BANGENIS"

Vieta

Anykščių baseinas Bangenis, Anykščiai

Kaina

Nuo 4.50 €

RINKTIS
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Lankytojų skaičius realiu metu: sveikatosoaze.lt

Svarbi informacija

  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
ANYKŠČIŲ BASEINAS

Anykščių baseinas BANGENIS su mini SPA

Jūsų laukia pirčių ir vandens pramogų bei sveikatinimo paslaugų kompleksas. Mėgaukitės 25 m plaukimo baseinu bei pasikaitinkite šešiose skirtingos pirtyse (lietuviškoje, turkiškoje, infraraudonųjų spindulių, garinėje druskų, sausoje ir pirtyje su Himalajų druskos siena). Dar didesnis atsipalaidavimas ir relaksacija Jus užplūs, kai patirsite hidromasažinių baseinų, sūkurinės vonios bei vandens kaskadų teikiamus malonumus.

Baseinas bei sūkurinės vonios lankytojus priima kiekvieną darbo dieną nuo 12 val.

Pirčių kompleksas lankytojų laukia:
Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 17 val.;
Penktadienį nuo 16 val.;
Šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 val.

Jūsų patogumui tinklapyje sveikatosoaze.lt galite matyti lankytojų skaičių.

Laisvalaikį leiskime kartu!

Trumpai apie kiekvieną pirtį:

Pirtis su Himalajų druskos siena
Kardinalus pirties išskirtinumas lyginant su visomis kitomis komplekse esančiomis pirtimis yra tas, kad šioje pirtyje yra Himalajų druskos siena bei nekaitri su mažai drėgmės aplinka. Himalajų rožinė druska yra pati natūraliausia ir gryniausia druska, kuri randama žemėje. Būdami šioje pirtyje Jūs pagerinsite kraujotaką, sumažinsite kraujo spaudimą. Druskos siena veikiama temperatūros ir drėgmės sukuria malonų mikroklimatą, kuris atpalaiduoja bronchus, mažina uždegimus, saugo kvėpavimo takus nuo infekcijų.

Sausa pirtis
Šioje mažo drėgnumo pirtyje, sukuriama ypatinga šiluma tam, kad kūnas galėtų prakaituoti. Čia naudojami šildymo elementai su sausai pirčiai skirtais akmenimis, kad šildytų patalpą konvekciniu būdu. Ši pirtis skatina pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatos būklę, svorio mažėjimą bei detoksikacijos gerinimą.

Turkiška pirtis
Pirtyje temperatūra 50° C, drėgmė 80%. Oras čia primena atogrąžų mišką. Turkiška pirtis idealiai tinka tiems, kurie mėgsta prakaituoti ilgiau ir mažesniame karštyje. Šios pirties procedūros ypač efektingos peršalimo simptomams vos išryškėjus. Didelė tikimybė, kad kitos dienos ryte atsibusite sveiki.

Garinė druskų pirtis
Pirtis išsiskiria gražiu dizainu, originaliu apšvietimu, patogumu ir talpumu. Pirties patalpa šildoma garais, garo generatoriaus pagalba. Druskos tirpalas išpurškiamas dviem patalpos lubose įrengtais specialiais purkštukais. Temperatūra pirtyje siekia 45-50ºC, o drėgnumas – 95-99 %. Aukštas oro drėgnumas, neaukšta temperatūra, iš viršaus krintantis druskų tirpalo rūkas sukurs labai gerą klimatą poilsiui. Pirties apšvietimas dar leis mėgautis ir šviesos terapija. Procedūros metu išsivalo kvėpavimo takai, suaktyvinama kraujotaka, atsipalaiduoja įsitempę raumenys, oda tampa švelni ir minkšta, skatinamas organizmo atsparumas. Rekomenduojama buvimo trukmė garinėje druskų pirtyje nuo 10 iki 20 minučių.

Lietuviška pirtis
Šios pirties skiriamasis bruožas yra tas, kad maksimalus karštis pasiekiamas ant įkaitusių akmenų pilant vandenį. Pirtis įkaista ne oru, o garu. Didžiausias malonumas šios pirties mėgėjams – galimybė pertis vanta.

Infraraudonųjų spindulių pirtis
Tai natūralūs, visiškai saugūs spinduliai, kurių teigiamą poveikį organizmui pripažįsta net patys didžiausi skeptikai. Prasiskverbdami į odą infraraudonieji spinduliai sušildo raumenis, kaulus, sąnarius ir kitus audinius iš vidaus. Įdomu yra tai, kad ši pirtis nėra per daug karšta – apie 40-60o C, tačiau jų gamintojai teigia, kad esant tokiai temperatūrai infraraudonųjų spindulių pirtyje žmogus prakaituoja 2-3 kartus labiau nei įprastoje saunoje 90-100o C temperatūroje. Infraraudonųjų spindulių pirtyje suaktyvėja kraujo apytaka, išsiplečia ir smulkios kraujagyslės, ir odos poros. Oda tampa švelni ir tampri, elastinga, mirusios ląstelės pašalinamos. Infraraudonieji spinduliai padeda išgydyti pleiskanas, spuogus ir kitus odos bėrimus. Pagražėja veido spalva, išsilygina raukšlės, oda atjaunėja. Celiulito sankaupos mažėja, todėl infraraudonųjų spindulių pirtis gali būti naudojama kaip papildoma anticeliulitinės programos priemonė. Infraraudonųjų spindulių pirtis padeda pasiekti geresnių rezultatų ir aktyviai užsiimantiems sportu, kadangi mažina organizme susikaupusią pieno rūgštį, kitaip dar vadinamą nuovargio produktu. Suaktyvėjus kraujo apytakai, skatinamas metabolizmo procesas organizme, todėl aktyviai sportuojant ir naudojantis infraraudonųjų spindulių pirtimi, raumenų masė didėja sparčiau.

 

ORGANIZATORIUS:

UAB Demo

PVM mokėtojo kodas: LT100000000001

Įmonės kodas: 0000000000000

Miesto g. 104, LT-37380 Miestas

Tel. nr.: 8 41 000000

Adresas korespondencijai

M. Miesto g. 16, LT-78162 Miestas

Banko sąsk.: LT0000000000000

AB Swedbank

Banko kodas: 73000

bilietas per 1 min.
RINKTIS
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.