Anapilin, arba Kvailybės gravitacija

DATA

2020-06-04, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Žemaitės dramos teatras, Telšiai

Kaina

5.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Anapilin, arba Kvailybės gravitacija

„Anapilin, arba Kvailybės gravitacija“ –  viena naujausių dramaturgo pjesių. Tai istorija apie globos namų gyventojus,  kurie kartas nuo karto susirenka prie parko suolelio pasigrožėti saulėlydžiu ir papostringauti apie tai, kas jų dar laukia, apie būtį ir nebūtį.

Kiekvienas spektaklio veikėjas  ieško egzistencinės gyvenimo prasmės. Vieni mėgina įprasminti gyvenimą ieškodami tiesos, kiti įrodinėdami, kad ją surado.  Save vadindami „galadieniais“ mirtininkais, jie bando rasti atsakymus į klausimus: „Ką mes veikiam, po galais?“ „ Kam reikalingas žmogaus gyvenimas, sau ar kitiems?“, „Kokia jo prasmė?“. O gal žmogui reikia tik gyvybingumo, gebėjimo atpažinti, kur čia apgaulė, kur melas, panašus į meną, ir kur atvirkščiai…

Egzistencinės prasmės ieško:  Vaclovas Bartkus – Leitis – buvęs gydytojas, dabar pacientas ir čia atsiradusio „galadienių“ būrelio vadovas, Antanas Nekrašius/Remigijus Macas – Stiklakis – senosios kartos inteligentas, Albinas BytautasVandalas – taip save vadinantis laisvūnas, Julija KneitienėDigma – vėlokai pradėjusi ieškoti gyvenimo prasmės, Alvydas JaramavičiusŽlibinas – pasiligojęs daugkartinis ringo nugalėtojas, Kristina SutkienėNora/Leonora – ezoterinių vaizdinių apsėsta moteris ir Aistė Korkadinovaitė – Šiaudkulienė Laima – jauniausia būrelio narė.

„Anapilin arba Kvailybės gravitacija“ – pirmasis režisieriaus Donato Žilinsko pastatytas spektaklis Telšių Žemaitės dramos teatre.  Kartu su režisieriumi,   pirmąjį   – Stiklakio vaidmenį  teatre sukūrė Remigijus Macas.

 

 

 

ORGANIZATORIUS:

Telšių r. Savivaldybės Žemaitės Dramos Teatras

juridinio asmens kodas 190599586

Respublikos g. 18, LT-87333 Telšiai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.