Daugiaaukštė absurdo komedija „Liftas į dangų“ (rež. S. Bareikis)

DATA

2023-10-25, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Pasvalio kultūros centras, Pasvalys

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Daugiaaukštė absurdo komedija „Liftas į dangų“ (rež. S. Bareikis)

Aktorius, režisierius, pedagogas Saulius Bareikis pristato daugiaaukštę pjesę su rūsiu ir stogu. Gimimas ir mirtis, susitikimai ir išsiskyrimai, viltis ir desperacija -  visa tai telpa tipiniame miesto daugiaaukštyje. Spektaklis pasakoja septynias juokingas ir liūdnas, naivias ir filosofines istorijas apie tai, kaip kartais žmonėmis sunku žengti žingsnį vienam link kito. Tai septynios novelės apie tarpusavio supratimo stoką ir vienatvę, gyvenimą ir mirtį, atsitiktinumą ir dėsningumą ir, žinoma, apie meilę – tokią įvairiapusę ir tokią nuostabią. Istorijos, tarsi mozaika, papildo viena kitą ir, visai kaip gyvenime, tarpusavyje persipina.

Spektaklio veiksmas vyksta įprastame daugiabutyje, o jis - tarsi mūsų pasaulio atitikmuo.  Šiame pasaulyje vaidinamos mažos tragedijos ir didelės dramos, linksmos komedijos ir širdį veriančios melodramos. Vaizduojamas įprastas, tačiau įvairus, nenuspėjamas, sudėtingas  gyvenimas, o iš pirmo žvilgsnio rami kasdienybė staiga pasikeičia, kai ribos yra peržengiamos. Viskas trapu...

Spektaklyje dažnas pažins save (tik ar išdrįs?), tarsi per padidinamąjį stiklą pamatys savo ir artimojo baimes bei silpnybes. 

,,Mielieji, jeigu gyvenate ir jus kankina neišsprendžiamos problemos - negalite užmigti, išvengti konfliktų su artimaisiais ir panašiai – neskubėkite pas psichoterapiautą... Tiesiog apsilankykite spektaklyje ,,Liftas į dangų“, po kurio, neabejotinai į gyvenimą pažvelgsit kitomis akimis“, - kviečia režisierius Saulius Bareikis.

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ ,,Geros muzikos ekspertai“

Įm. kodas 303832852

Kareivių g.6, p.d.2.9., Vilnius

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.