Muzikos vakarai kurhauze. Naujasis Kolosas

DATA

2020-05-30, 18:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Kurhauzo salė, Palanga

Kaina

10.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: -50% senjorams, moksleiviams, su Palangiškio kortele. Atvykus į renginį, su savimi turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą.

Nemokamai: Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra)

Nemokamai: Neįgalieji su vežimėliais

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Pertrauka: nėra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Muzikos vakarai kurhauze. Naujasis Kolosas

Solinėje programoje „Naujasis Kolosas“ pianistas Gintaras Januševičius pasakos istorijas iš XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios Niujorko. Bado, revoliucijų ir karų nualinti europiečiai šiame mieste rado naujus namus ir prisidėjo prie nuostabios jo kultūrinės mozaikos, o taip pat - prie dramatiško vos kelis dešimtmečius trukusio virsmo iš provincialaus miestelio į pasaulio sostinę. Koncerte pianistas skambins Claude’o Debussy, Sergėjaus Rachmaninovo, Vladimiro Horowitzo, Abramo Chasinso, Philipo Glasso ir kitų kompozitorių kūrinius, o programos ašimi taps solinė populiariosios George’o Gershwino „Žydrosios rapsodijos“ versija.

G. Januševičius išgarsėjo 2004-aisiais metais, tapęs jauniausiu Tarptautinio Monrealio konkurso finalininku. Netrukus sekė pasirodymai legendinėje Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje salėje, Barselonos Palau de la Musica Catalana, Würzburgo Rezidencijoje, Monrealio Wilfrido Pelletier salėje, Madrido Auditorijoje, Paryžiaus Salle Cortot, Berlyno Kapituliacijos salėje ir kitur. Atlikėjas grojo daugiau nei su 30 orkestrų, solines bei kamerines programas pristatė daugelyje Lietuvos ir Vokietijos miestų, taip pat Niujorke, Vašingtone, Hamamacu, Rio de Žaneire, Berlyne, Prahoje, Šendžene, Londone, Paryžiuje, Madride, Romoje, Vienoje, Barselonoje, Stokholme, Tel Avive, Varšuvoje, Budapešte, Dubline, Ciuriche, Kišiniove ir kitur.

2017 metais G. Januševičius Klaipėdoje įkūrė muzikinėmis idėjomis bei paskaitų įvairiapusiškumu garsėjančią vasaros fortepijono akademiją „Klaipėda Piano Masters“. Kasmetinis akademijos koncertas "Fortepijono Fiesta Palangoje" kurhauzo salėje jau tapo tikra vasaros tradicija.

 

ORGANIZATORIUS:

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.