Tauragės baseino dovanų kuponas

Kaina
Kiekis
Liko
SUMA:
0.00
< >
x vnt.
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Dovanų čekio galiojimas: Dovanų čekis galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Atsiskaitant pateiktas Dovanų čekis yra paimamas ir negrąžinamas.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima tik internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Tauragės baseino dovanų kuponas

Dovanų čekio taisyklės

1. Dovanų čekis nėra keičiamas į pinigus.
2. Perkant dovanų čekius yra galimybė išrašyti PVM sąskaitą faktūrą.
3. Jei Dovanų čekis yra sugadintas, t. y. daugiau kaip puse jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba nėra Dovanų čekio numerio ar galiojimo termino, tokiu Dovanų čekiu atsiskaityti už paslaugas negalima, ir toks Dovanų čekis nekeičiamas, pinigai už jį negrąžinami.
4.  Už Dovanų čekius galima atsiskaityti grynais pinigais, bankine kortele ar pavedimu.
5. Dovanų čekis galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos.  Atsiskaitant pateiktas Dovanų čekis yra paimamas ir negrąžinamas.
6. Jei paslaugos, už kurias atsiskaitoma Dovanų čekiu, kaina yra didesnė nei Dovanų čekio nominali vertė, nurodyta ant Dovanų čekio, trūkstamą sumą galima primokėti grynais pinigais ar bankine kortele.
7. Jei paslaugos, už kurias atsiskaitoma Dovanų čekiu, kaina yra mažesnė nei Dovanų čekio nominali vertė, nurodyta ant Dovanų čekio, skirtumas negrąžinamas.

ORGANIZATORIUS:

Tauragės sporto centras

Įmonės kodas 188720931

PVM kodas LT100001238513

Prezidento g. 27A, LT-72246 Tauragė

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.