Tauragės baseino abonementai

Kaina
Kiekis
Liko
SUMA:
0.00
< >
x vnt.
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos įrodymas: kasoje pateikti įrodantį dokumentą

Šeimos kortelė: Perkant internetu, nuolaida su Šeimos kortele netaikoma

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Tauragės baseino abonementai

Tauragės baseinas

Tauragės mieste 4-us metus skaičiuoja modernusis baseinas ir pirčių kompleksas.

Čia kiekvienas baseino lankytojas atras visko: norintiems išmokti plaukti ar patobulinti bei palaikyti plaukimo formą - įrengtas 25m ilgio, dviejų takų baseinas.

Lankytojai, kurie nori atgauti, atstatyti jėgas po dienos darbų, turi puikia progą tai padaryti pramoginiame - masažiniame baseine.

Čia įrengta įvairiausių oro ir vandens masažų, skirtų visam kūnui!

Norintiems pasimėgauti oro,  vandens masažais ir tuo pačiu šiluma - siūloma išbandyti daugiau nei 20 baseino lankytojų talpinančią, karšto vandens, sūkurinę vonią.

Baseino komplekse taip pat veiklos atras ir vaikai. Specialiai mažiesiems baseino lankytojams įrengtas vaikų baseinas su švelnios srovės oro geizeriu ir krentančio vandens kriokliuku. Ypatingu mažųjų ir jų tėvelių traukos objektu tampa ir šalia įrengtas 50m ilgio ir daugiau kaip 5m aukščio nusileidimo kalnelis!

Pirčių mėgėjai čia taip pat gali išbandyti net 3 skirtingas pirtis: ypatingai didelio drėgnumo - turkišką pirtį, aukštesnės temperatūros ir mažesnio drėgnumo - rusišką pirtį bei aukštos temperatūros, sausą - suomišką pirtį.

Be abejo, visi baseinai ir pirtys yra pritaikyti žmonėms turintiems negalią.

 

Sporto klubas

Naujasis Tauragės sporto klubas įsikūręs Tauragės bendruomenių namuose, antrame aukšte. Greta įrengtas ir Tauragės baseinas.

Daugiau kaip 500 m2 sporto salės erdvėje įrengti 8 kardio treniruokliai (bėgimo takeliai, dviračiai, elipsiniai), virš 40 laisvų svorių treniruoklių, skirtų pečių, rankų, krūtinės, nugaros, kojų ir kitiems raumenims stiprinti, taip pat daugiau nei 60 vnt. papildomo sporto inventoriaus (kilimėliai, lazdos, grifai ir kt). Įrengtos rūbinės, daiktų saugojimo spintelės, dušai, tualetai.

Sporto klube vyksta individualios, grupinės ir funkcinės treniruotės. Atvykus sportuoti - treneris supažindins Jus su treniruokliais ir pratimais bei prižiūrės sportuojančius.
 

ORGANIZATORIUS:

Tauragės sporto centras

Įmonės kodas 188720931

PVM kodas LT100001238513

Prezidento g. 27A, LT-72246 Tauragė

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.