10% nuolaidos kodas www.mercimerci.lt

Kaina
Kiekis
Liko
SUMA:
0.00
< >
x vnt.
100% saugus apsipirkimas
10% nuolaidos kodas www.mercimerci.lt

Bronzinis, tolygus įdegis su “Fake Bake” arba “Sienna–X” savaiminio įdegio produktais!

Visi produktai be parabenų, sintetinių dažiklių, kvapiklių

www.mercimerci.lt

Šiuolaikinės tendencijos ir sveiko gyvenimo būdo aktualumas išryškina ir nuolatos pabrėžia bėdas, kurias gali sukelti nesaikingas deginimasis saulėje ar nuolatinis soliariumų
lankymas. Moterys jaučiasi įbaugintos galimų pasėkmių, bet tuo pat metu trokšta bronzinio kūno. Ką daryti?

Puiki išeitis yra – šiuolaikiški savaiminio įdegio produktai “Fake Bake” ir “Sienna-X” !

Visų produktų sudėtis yra natūralaus pagrindo. Jie sukuria natūralaus atspalvio įdegiospalvą, pasižymi lengvu kvapu ir netepa rūbų. Patentuota priemonių formulė sukuria skirtingą įdegio spalvą skirtingo odos atspalvio odai, pagal kiekvieną odos spalvos tipą.

Proceso metu aktyvinamas mūsų pačių odos pigmentas, dėl to užtikrinamas natūralus įdegio atspalvis. Priemonės pasižymi ruda spalva, o tai palengvina tolygų produkto padengimą ant odos ir rezultatas matomas iš karto. Įdegis galutinai susiformuoja per 1,3 ar 6 valandas, priklausomai nuo pasirinkto produkto. Šiuos produktus gali naudoti besilaukiančios ar būsimos mamos, nes visa produkcija neturi parabenų, sintetinių konservantų, dažiklių, kvapiklių.

ORGANIZATORIUS:

UAB APRA

Įmonės kodas 304142427

PVM mokėtojo kodas LT100009827419

Kreivoji g. 37, LT-78109 Šiauliai

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.