Šiaulių kamerinės salės "Polifonija" rudens koncertų sezono atidarymo koncertas: Griūvančios sienos

DATA

2017-10-06, 18:00 val.

Vieta

Polifonijos koncertų salė, Šiauliai

Kaina

16.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 11 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nemokamai: vaikai įleidžiami nemokamai iki 6 m. amžiaus, jei neužima papildomos vietos (pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)

Bilietai internetu: nebeparduodami likus 2 val. iki renginio pradžios

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos), kamerinės salės "Polifonija" kasoje bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Spalio 6 d. 18 val. kviečiame Jus į Šiaulių kamerinės salės "Polifonija" rudens koncertų sezono atidarymo koncertą - Griūvančios sienos

Šis koncertas inspiruotas valstybinės Vokietijos šventės – Vokietijos susivienijimo dienos. Mes, buvusioji sovietinė šalis, kaip niekas kitas suprantame tautos laisvės ir vienybės prasmę, ją vertiname ir branginame. Džiaugiamės, kad kritusi „geležinė uždanga“ atvėrė buvusioms Rytų bloko šalims sienas ir suteikė galimybę laisvai bendrauti viena – kultūros kalba.
2016 m., Vokietijai švenčiant Susivienijimo 25-etį, Vokietijos kanclerė Angela Merkel pasakė: „ ... Milijonai žmonių ėmėsi nacionalinės suvienijimo užduoties ir pavertė Vokietiją valstybe, kuri yra daugiau negu jos dalių suma“. 
Mes galime tik pridėti, kad Vokietijos susivienijimas tapo tautos ir valstybės vienybės pranašu ir mums, Lietuvos valstybei, kuri tuo pat metu išsikėlė sau ambicingą tikslą – tapti savarankiška, stipria ir lygiaverte Europos sąjungos valstybe.
Vokietijos susivienijimo diena Lietuvai yra svarbi šventė, mokanti mus gyventi be sienų santarvėje su kitomis pasaulio valstybėmis, dalinantis kultūros ir meno pasiekimais.
Bendras Hamburgo orkestro ir Valstybinio Šiaulių choro „Polifonija“ koncertas Šiauliuose – puikus to pavyzdys. Mes turime daug bendros istorijos, daug bendros atminties ir patirties, todėl, kaip sakė Prezidentas J.Gauckas, „pasinaudokime ta atmintimi kaip tiltu“. 


Atlikėjai: 
Inyusina anastassia (fortepijonas, Suomija);
Hamburgo orkestras;
Šiaulių valstybinis kamernis choras "Polifonija";
Dirigentas - Modestas Barkauskas.

Programoje girdėsite:
J. S. Bach motetas chorui "Der Geist hilft unsrer Schwachheit auf" BWV 226,
J. Ch. Bach koncertas fortepijonui op.7 Nr.5 
W.A.Mozart Simfonija Nr.29 A – dur, Kv. 201

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą