Labdaringas Vienos pokylis

DATA

2019-02-23, 19:30 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

63.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Aprangos kodas: vakarinis: ponioms – ilgos suknelės (išskyrus baltas), ponams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės

Kaina asmeniui: 63 €

Informacija pasiteiravimui: +370 612 07 080

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Labdaringas Vienos pokylis

LABDARINGAS VIENOS POKYLIS - ŠIAULIŲ ARENOJE VASARIO 23 -ĄJĄ 19:30 VAL.

PROGRAMOJE:

MARTYNAS KAVALIAUSKAS

Martynas – tai žmogus, kuris televizijos, muzikos ir teatro scenose pirmyn žengia gigantiškais žingsniais ir visada stengiasi būti geriausias, koks tik gali.
Per ketverius metus surengė beveik 300 pasirodymų: asmeninėse, įmonių, miesto šventėse bei koncertų salėse.
Šiuo metu aktyviai koncertuoja, yra Anželikos Cholinos šokio teatro solistas, Kauno bigbendo solistas bei Kauno valstybinio muzikinio teatro aktorius.
Martyno programoje skambės visiems puikiai žinomi lietuviški kūriniai (Laimės žiburys, Mažyte mano, Draugams ir t.t.), puikiai žinomų užsienio atlikėjų kūriniai (Enrique Iglesias, Elvis Presley, Ed Sheeran, Aivici, J. Timberlake ir kiti.).
Jūsų visų laukia nuostabus, muzikalus vakaras.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras" Trimitas", diriguojamas mestro Ugniaus Vaiginio
Pučiamųjų instrumentų orkestras" Trimitas" - tai universalus kolektyvas, grojantis klasikinius, šiuolaikinius, sakralinius, estradinius, džiazo kūrinius. Bendradarbiaudamas su žymiausiais Lietuvos bei užsienio atlikėjais, kompozitoriais ir dirigentais „Trimitas“ atlieka tiek pasaulio, tiek mūsų šalies kompozitorių kūrybą.

Labdaringos Vienos pokylis Šiauliuose organizuojamas jau aštuntąjį kartą. Gražia tradicija tapęs renginys, kurį puoselėja Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“, kas metai pritraukia vis gausesnį svečių ratą. Šiauliuose Vienos pokylis vyksta nuo 2012 m., o šalyje su pertraukomis buvo rengiamas nuo 1999-ųjų. Šis pokylis pasižymi labai aiškia vyksmo struktūra: iškilmingas atidarymas, dėmesys jaunimui, baltoms suknelėms, labai svarbūs šokio, vidurnakčio, pokylio pabaigos ir labdaros akcentai. Žinoma, svečiams būtina laikytis aprangos kodo privalomųjų elementų.

Šventinis pokylis Šiauliuose prasidės tradiciniu jaunimo porų pasirodymu, bus šokami polonezas, kadrilis, polka ir valsas, vėliau, prie šokančiųjų bus kviečiami prisijungti ir pokylio svečiai. Pokylyje gros orkestras, koncertinę programą atliks kviestiniai atlikėjai. Renginio metu vyks loterija ir aukcionas. Pokylis baigsis tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi.

Vienos pokylis Šiauliuose išlaiko pagrindines renginio vyksmo tradicijas ir suvienija jame dalyvaujančius svečius iš įvairių Lietuvos miestų bei kaimyninių Europos šalių bendram labdaros tikslui. Surinktos lėšos šiais metais bus skirtos VšĮ „Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centrui“. Siektinas tikslas ‒ padėti Šiaulių regiono žmonėms sergantiems sunkia nepagydoma liga palengvinti kiekvienos dienos kančias. Ketinama nupirkti skausmą ir kvėpavimą palengvinančią įrangą ir kitas būtinas priemones.

Aprangos kodas – vakarinis: ponioms – ilgos suknelės (išskyrus baltas), ponams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės.

Bilieto kaina asmeniui 63 €

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių Rotary klubas "Harmonija"

Įmonės kodas 302522473

Elnio g. 2, LT-76247, Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.