Kosto Smorigino "Klounų dainos"

DATA

2017-11-10, 19:00 val.

Vieta

Šiaulių arenos mažoji salė, Šiauliai

Kaina

15.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Trukmė: 2 val.

Organizatorius: VšĮ Pramogų sala

Išankstiniai užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

KOSTO SMORIGINO „KLOUNŲ DAINOS“: APIE TARNYSTĘ IR PAŠAUKIMĄ

2017 m. lapkričio 10 d. Šiaulių arenos mažojoje salėje naują koncertinę programą pristatys aktorius, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Kostas Smoriginas kartu su kompozitoriumi Audriumi Balsiu.

Paklaustas, kodėl, būtent, klounas ir kokią žinutę jis siekia perduoti žiūrovams, dainuojantis aktorius atsako: “Tai toks pat vaidmuo kaip ir kiti vaidmenys. Kaip Bebenčiukas, kaip dėdė Vania, Kvadratas ar Makbetas… Šitas dviejų pagyvenusių klounų pasirodymas yra apie mus supantį pasaulį, apie vaidmenis, kurie brangūs, ir net tuos, kurių nesinori prisiminti, apie kolegas, kurių jau nėra, apie tuos, kurie neišlaikė, kurie išdavė, bet svarbiausia – apie tarnystę, likimą ir, pagaliau, savo pašaukimą”.

Paskutiniu metu artistas dažnai svarsto apie kūrėjo poziciją visuomenę, apie darbą ir tarnystę… “Dažniausiai į klausimą “Kur dirbate?” negalvodamas atsakai “Dirbu teatre”, bet štai senose teatrines tradicijas turinčiose šalyse atsakymas būtų “tarnauju teatre”. “Man patinka žodis “tarnauju”, nes buvimas scenoje, tai ne darbas, o tikriausia tarnystė – mūzom, žiūrovams. Ir tai ne nusižemini-mas, tai Likimas”. Be poreikio dalintis kūrėjo tarnystė sunkiai įsivaizduojama, o ir neįmanoma” – sako Kostas Smoriginas.

Su bičiuliu, kompozitoriumi, aranžuotoju Audriumi Balsiu K.Smoriginas dirba ne pirmus metus. Tal-entingas ir jautrus muzikantas yra aranžavęs keletą bardo kompaktinių plokštelių (taip pat ir paskutinį “Albumą” (2013). Tačiau viename koncerte, kaip scenos partneriai jie pasirodys pirmą kartą. Abu teigia, kad jaučiasi komfortiškai, papildo vienas kitą, o repeticijų laikas buvo įdomus ir turiningas.

“Esu laimingas, nes užsiimu mėgstama veikla, realizuoju save tiek muzikoje, tiek teatro scenoje, esu reikalingas. O ko daugiau reikia?!“ – samprotauja artistas.

Pasižiūrėti ir išgirsti dviejų talentingų kūrėjų bendro muzikinio darbo žiūrovai kviečiami lapkričio 10 d. į Šiaulių arenos mažąją salę.


VšĮ „Bardai LT“ informacija

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą