Tarptautinė edukacinė stovykla - festivalis "Troškimai". Elektroninio roko grupė „Royce“ ir Klaipėdos kamerinis orkestras

DATA

2024-06-14, 20:00 val.
Penktadienis

Vieta

Troškūnų Bernardinų vienuolyno kiemas, Troškūnai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 3 € nuolaida turintiems „Anykštėno kortelę“, moksleiviams, senjorams ir neįgaliesiems

Renginio trukmė: -

Nemokamai: vaikai iki 6 metų

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Tarptautinė edukacinė stovykla - festivalis

Praėjusiais metais veiklos dešimtmetį paminėjusi elektroninio roko grupė Royce birželio 14 d. kviečia į gurmaniškų garsų kupiną koncertą Royce & Orchestra. Koncerto metu grupės gerbėjai galės išgirsti geriausius Royce kūrinius, kuriems naujo skambesio suteiks Klaipėdos kamerinis orkestras. Orkestrines kūrinių aranžuotes Royce & Orchestra programai parengė garsus Lietuvos muzikos prodiuseris-kompozitorius Vytautas Bikus.

Kaip teigia Royce vokalistas Ilja Gun, tai visomis prasmėmis brangiausias grupės kompozicijų išpildymas. Šiame koncerte muzikinės staigmenos publikos lauks ne tik scenoje, bet ir už jos ribų.

Praėjusią vasarą Klaipėdos koncertų salės estradoje įvyko pirmasis grupės koncertas su orkestru. Tuo metu sulaukėme labai didelio susidomėjimo ir publikos palaikymo. Koncertą aplankė grupei rekordinis žmonių kiekis. Koncerto įrašas išleistas ir dviguboje vinilinėje plokštelėje.

Pasak grupės lyderio, susirinkę muzikos gerbėjai turės galimybę įsigyti riboto tiražo dvigubą Royce & Orchestra vinilinę plokštelę. Jos suvedimą atliko vienas geriausių šalies garso režisierių Normantas Ulevičius. Plokštelės gamyba rūpinosi net tik Lietuvos, bet ir tarptautinėjė muzikos scenoje vis labiau populiarėjanti Lietuvos vinilinių plokštelių leidykla Green Lakes Pressing. Viršelio dizainas buvo patikėtas Ukrainos dizaineriui Vadim Reko.

Žinomi grupės kūriniai – naujoje šviesoje

Royce & Orchestra  koncerto metu publika turės galimybę išgirsti žinomiausius grupės kūrinius Iš Smėlio ir Pieno, Coming Home, Eikit žmonės ir daugelį kitų Royce  dainų, kurioms styginių instrumentų dramatiškumo suteiks Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus).

Klaipėdiečių elektroninio roko grupė Royce susikūrė dar 2013 m. Per šį laikotarpį grupė yra išleidusi ne vieną nišinių melomanų pamėgtą radijo singlą ir tris pilnaverčius studijinius albumus (Black Lights, Mano America” ir Juda).

 

ORGANIZATORIUS:

ANYKŠČIŲ KULTŪROS CENTRAS

įstaigos kodas 190078494

A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.