EFIM ŠIFRIN SU PROGRAMA "BE PUČIAMŲJŲ IR MUŠAMŲJŲ"

DATA

2019-02-23, 19:00 val.

Vieta

Šiaulių arenos mažoji salė, Šiauliai

Kaina

15.00 - 35.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos pigiausiems bilietams

Renginio trukmė: 2 val.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
EFIM ŠIFRIN SU PROGRAMA

EFIM SHIFRIN
ЕФИМ ШИФРИН

Su programa

“Be pučiamųjų ir mušamųjų”
“БЕЗ ТРУБ И БАРАБАНОВ”

Žiūrovai žino, - E.Šifrinas sugeba reinkarnuotis į bet kokią situaciją ir prajuokinti net labiausiai surūgusią auditoriją. Visiškai naujoje dviejų valandų programoje, su kuria menininkas atvyksta į vienintelį pasirodymą Lietuvoje, auditorijos laukia nauji linksmi monologai, pilni nuoširdaus ir šilto humoro priversiantys žiūrovus užmiršti liūdesį.

Na, o naujos dainos ir gyvas menininko bendravimas su žiūrovais per visą vakarą žada šiltą ir nuoširdžią atmosferą kiekvienam esančiam salėje, taip kaip paprastai vyksta susitikus senų gerų draugų kompanijai.

E.Šifrino pasirodymų be staigmenų net neįmanoma įsivaizduoti, autorius apie jas šneka labai trumpai: „visados saugau staigmenas iki paskutinės minutės, intriguodamas žiūrovus, kad apie jas žinotų tik tie kurie atėjo į mano pasirodymą, nes jos skirtos tik jiems...”
Savo grandiozinį ir beprecedentį humorą tinkantį visiems, autorius pristatys naujausioje programoje „Be pučiamųjų ir mušamųjų”, vieninteliame pasirodyme Šiaulių arenoje vasario 23 d.

Renginio aprašymas rusų kalba:

Публика знает – Шифрин способен перевоплотиться в любого чудака и рассмешить даже самый хмурый зрительный зал. В совершенно новой двухчасовой концертной программе, с которой артист приезжает в Латвию, зрителей ждут новые уморительные монологи, полные доброго и теплого юмора, способного вызывать у присутствующих то смех, то легкую грусть.

Ну, а новые песни и живое общение артиста с публикой на протяжении всех вечеров обещает теплую искреннюю атмосферу на каждом из них. Как это обычно бывает на встрече старых добрых друзей.

Не обойдется на  концертах Шифрина и без сюрпризов, о которых непрозрачно намекает сам артист, но при этом вместе с интригой стойко хранит тайну содержания анонса – мол, только пришедшие на концерты узнают… А также услышат и увидят в исполнении любимого артиста самые знаменитые его номера и монологи, составляющие сегодня золотой фонд эстрады.

ORGANIZATORIUS:

VšĮ „Pramogų sala“

PVM kodas: LT100002453919

Įmonės kodas: 300149214

J. Jablonskio g. 16,  LT – 78162 Šiauliai

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.