Telšių Žemaitės Dramos Teatro Dovanų kuponas

Kaina
Kiekis
Liko
SUMA:
0.00
< >
x vnt.
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Įsigijimas: Dovanų kuponus įsigykite internetu ticketmarket.lt, teatro kasoje arba PayPost skyriuose (žr.bilietų kasos).

Dovanų kupono panaudojimas: Dovanų kuponas negalioja perkant bilietus į kitų teatrų spektaklius ir renginius, vykstančius Žemaitės dramos teatro salėje. Galioja visiems Žemaitės dramos teatro spektakliams, rodomiems Telšiuose ir kituose miestuose, į kuriuos bilietus platina „Ticketmarket“.

Atsiskaitymas dovanų kuponu: Dovanų kupono vertės suma į grynuosius pinigus nekeičiama.Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti kelis dovanų kuponus. Jeigu bilietų kainų suma yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, reikalinga primokėti skirtumą. Dovanų kuponai nėra sumuojami.

Dovanų kupono galiojimas: 365 dienas nuo įsigijimo. Panaudoti galima vieną kartą vieno pirkimo metu

Telšių Žemaitės Dramos Teatro Dovanų kuponas

TELŠIŲ ŽEMAITĖS DRAMOS TEATRO DOVANŲ KUPONAS

Padovanokite svarbiam žmogui dovanų kuponą į Žemaitės dramos teatro spektaklius.

VERTĖ: 10, 20, 50 Eur

 

Svarbi informacija

Nepanaudotas Dovanų kupono vertės likutis negrąžinamas.

Dovanų kuponas galioja bilietams tik į Žemaitės dramos teatro spektaklius.

Dovanų kuponą į bilietą(-us) būtina iškeisti vieno pirkimo metu.

Dovanų kuponus į bilietus galima išsikeisti internetu bei Žemaitės dramos teatro kasoje (Respublikos g. 18, Telšiai), tel: 8 444 52486 

*Atsiskaitant už bilietus Dovanų kuponu, būtina prieš tai informuoti bilietų Kasos darbuotoją.

Neįvykus spektakliui, už dovanų kuponą įsigyti bilietai nėra grąžinami pinigais. Tokiu atveju siūloma pasirinkti bilietus į kitus Žemaitės dramose teatro spektaklius.

Žemaitės dramos teatro dovanų kuponas nėra bilietas ir negarantuoja Jums galimybės patekti į norimą spektaklį. Rekomenduojame įsigytą ar dovanų gautą kuponą kuo greičiau išsikeisti į prekyboje esančius spektaklių bilietus.

Dovanų kuponas jo sugadinimo, pametimo ar kitokio praradimo atveju nebus keičiamas į naują.

Turimus Dovanų kuponus rekomenduojame į bilietus išsikeisti iki naujojo sezono pradžios, t. y. iki einamųjų metų rugsėjo 1 d. Jeigu dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu, jo galiojimas nepratęsiamas ir pinigai negrąžinami, išskyrus nenugalimos jėgos (force majeure) atvejus, kuomet Paslaugos teikėjas gali naujam terminui pratęsti galiojimo datą.

ORGANIZATORIUS:

Telšių r. Savivaldybės Žemaitės Dramos Teatras

juridinio asmens kodas 190599586

Respublikos g. 18, LT-87333 Telšiai

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.