VALSTYBINIO ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRO DOVANŲ KUPONAS

Kaina
Kiekis
Liko
SUMA:
0.00
< >
x vnt.
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Dovanų kupono panaudojimas: galioja visiems Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektakliams, rodomiems Šiauliuose ir kituose miestuose, į kuriuos bilietus platina „Ticketmarket“

Dovanų kuponas galioja: 365 dienas nuo įsigijimo datos

Atsiskaitymas dovanų kuponu: Dovanų kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą, vieno pirkimo metu. Jeigu bilietų kainų suma yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas. Jeigu bilietų kainų suma yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, reikalinga primokėti skirtumą. Dovanų kuponai nėra sumuojami.

Svarbi informacija

  • Kuponui taikomi paslaugos mokesčiai
VALSTYBINIO ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRO DOVANŲ KUPONAS

Dovanų kuponas galioja bilietams į Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklius.

Rekomenduojame Dovanų kuponus kuo greičiau išsikeisti į prekyboje esančio norimo Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklio bilietus, tačiau ne vėliau kaip 1 darbo dieną prieš pasirinktą spektaklį.

Dovanų kuponus į bilietus galima išsikeisti internetu bei Valstybinio Šiaulių dramos teatro kasoje (Tilžės g. 155, Šiauliai), tel. 8 41 52 49 63.

Dovanų kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą, vieno pirkimo metu. Jeigu bilietų kainų suma yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas. Jeigu bilietų kainų suma yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, reikalinga primokėti skirtumą.

Dovanų kuponai negalioja perkant bilietus į kitų organizatorių spektaklius ir renginius, vykstančius Valstybiniame Šiaulių dramos teatre.

Keičiant Dovanų kuponą į bilietus, bilietų kainos skaičiuojamos be nuolaidų.

Dovanų kuponas, jo pametimo ar kitokio praradimo atveju, nebus keičiamas į naują, taip pat kuponas nebus keičiamas į grynuosius. Jeigu kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu.

Dovanų kuponus į Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklius galima įsigyti bet kurioje „Ticketmarket“ kasoje arba internetu www.ticketmarket.lt

Dovanų kuponai galioja visiems Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektakliams, rodomiems Šiauliuose ir kituose miestuose, į kuriuos bilietus platina „Ticketmarket“.

 

Daugiau informacijos apie Dovanų kuponus http://www.vsdt.lt/dovanu-kuponas/

 

ORGANIZATORIUS:

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

Įmonės kodas: 190755170

Tilžės g. 155, Šiauliai LT-76297

www.vsdt.lt

 

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.