KRETINGOS BASEINAS

Vieta

Kretingos baseinas, Kretinga

Kaina

Nuo 6.50 €

RINKTIS
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Dovanų čekio galiojimas: Dovanų čekis galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo pirkimo dienos.

Svarbi informacija

  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
KRETINGOS BASEINAS

Kretingos sporto centras – naujas, modernus virš 4,7 tūkst. kv. m bendro ploto sporto centras, kuriame įrengtas ne tik pirmasis Kretingoje 25 m ilgio, bet ir didžiausia rajone, daugiau nei 800 žiūrovų talpinanti universali sporto salė.

Vandens ir pirčių erdvėje įrengti trys baseinai: pagrindinis 4 takelių, 145–185 cm gylio baseinas su sūkurinėmis-masažinėmis srovėmis žemiausioje jo vietoje, taip pat 6×4 m dydžio baseinas vaikams ir sūkurinė vonia, talpinanti 12 asmenų. Vandens ir pirčių erdvėje taip pat įrengta sauna ir garinė pirtis.

Vandens ir pirčių erdvėje vyksta plaukimo treniruotės vaikams ir suaugusiesiems, Aqua aerobika, Aqua fit ir kitos treniruotės. Treniruočių grafikus, daugiau informacijos galite rasti Kretingos sporto internetinėje svetainėje: www.kretingasc.lt

Baseinas ir pirtys yra pritaikyti žmonėms turintiems negalią.

ORGANIZATORIUS:

Kretingos sporto centras
Savanorių g. 23A, Kretinga 

bilietas per 1 min.
RINKTIS
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.