The Roop | Ch. Frenkelio vilos parke

Date

2021-07-09, 20:00 hour
Penktadienis

Place

Chaimo Frenkelio vilos parkas, Šiauliai

Price

Nuo 25.00 €

Buy tickets
The Roop | Ch. Frenkelio vilos parke

Ar jūs pagaliau pasiruošę pašėlti? Atėjo laikas, kai galime sau leisti daugiau!

Eurovizijos užkariautojai, visos Lietuvos numylėtiniai grupė „THE ROOP“ atvyksta į Šiaulius! Chaimo Frenkelio vilos parke siautulingas koncertas vyks liepos 9 d. 20 val.

The Roop“ buvo ištroškę nuotykio ir jam subrendo, vieną po kito išleidę superhitus „On Fire“ ir „Discoteque“, pasirašę sutartį su „Warner Music“, papasakoję savo istoriją dokumentiniame filme, išsigryninę stilių ir žanrą, išbandę savo draugystę ir patvirtinę pasitikėjimą vienas kitu, o kartu – užsiauginę tikėjimą savimi.

„The Roop“ nuotykis sukėlė milžinišką geltonąją bangą ir grupė tebeskrieja ant jos keteros. Roterdame Lietuvos atstovai sulaukė didžiulio Europos muzikos gerbėjų palaikymo bei užėmė antrą aukščiausią vietą Lietuvos dalyvavimo Eurovizijoje istorijoje – aštuntą.  O dabar, laimėję visos Europos meilę, „The Roop“ grįžta šokti su lietuviais.

ORGANIZATORIUS:

MB "Jūsų pramogos"

Įmonės kodas 305130381

PVM mokėtojo kodas LT100012678717

Varpo g. 55A-8, Šiauliai

ticket within 1 min.
Buy tickets
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.