LORDS OF THE SOUND su kalėdine programa «Grand Christmas»

Date

2021-12-15, 19:00 hour
Trečiadienis

Place

Šiaulių arena (Jablonskio g. 16), Šiauliai

Price

Nuo 15.90 €

Buy tickets
LORDS OF THE SOUND su kalėdine programa «Grand Christmas»

Naujos kartos orkestras LORDS OF THE SOUND pristato kalėdine programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND atliekamų šventinių dainų ir kompozicijų.
 
Mes visi taip dieviname tą pakilią nuotaiką, kai visu kūnu jauti akimirkos grožį, kai meilė mus užpildo iš vidaus ir spinduliuoja visam pasauliui. Sukurti tokią nuotaiką – muzikos galioje! Muzikos, kurioje slypi Kalėdų harmonija, akimirkos šventumas, širdies ir sielos ramybė.

Jūsų nepakartojamas akimirkas vakarą prie Naujuosius kurs orkestras LORDS OF THE SOUND, pritariant chorui ir orkestro solistams.

Orkestras dovanos gyvą kalėdinių hitų ir pačių mėgstamiausių naujametinių filmų garso takelių skambesį: "Kalėdų giesmė", "Ledynmetis", "Svajonių traukinys", "Grinčas", "Vienas namuose", "Waltz in a Snowstorm", "Jingle Bells", "Let is snow", "We Wish You A Merry Christmas", "Happy New Year", "Last Christmas" ir kiti.

Stebuklai aplanko tuos, kurie jais tiki! Todėl neatsisakykite bent porai valandų pasinerti į LORDS OF THE SOUND muzikinį veiksmą „Grand Christmas“, ir įkvėpimo ir dvasios harmonijos užtaisas visiems ateinantiems metams – garantuotas!

Orkestras LORDS OF THE SOUND su kiekvienu koncertu priverčia save pamilti vis daugiau žiūrovų, formuodamas ištikimų gerbėjų auditoriją. Žiūrovai juos vadina „teigiamu orkestru“, pažymi tikrą nuoširdumą ir charizmą, o jų koncertai kupini šou elementų, humoro ir šilto bendravimo su klausytojais.

Patikėkite savo vakarą naujos kartos orkestrui LORDS OF THE SOUND, ateikite su artimaisiais ir pajauskite vienybę su išskirtinės Kalėdų šventės muzika!


Daugiau informacijos rasite čia www.artpartner.lt

 

ORGANIZATORIUS:

ART Partner CZ s.r.o.

Adresas:
Ocelářská 2457/7, 190 00, Praha 9,
Czech Republic
ticket within 1 min.
Buy tickets
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.