Spektaklis „Valentino ragai“

DATA

2024-05-08, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Anykščių kultūros centras, Anykščiai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 2 € nuolaida senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams, studentams

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Spektaklis „Valentino ragai“

 „Valentino ragai“ tai - kūrybinis tiltas. Toks buvo mano sumanymas ir pavyko sujungti du krantus Panevėžį ir Jonavą, į veiksmą įtraukti tų miestų gyventojus. Jis patiks ir pagyvenusio amžiaus žmonėms ir jaunimui, linksmas, intelektualus su gera pabaiga.

 Spektaklio režisierius - Marius Cemnickas. Vaidina du J. Miltinio dramos teatro aktoriai:  Marius Cemnickas ir Jolita Skukauskaitė. Trys jonaviečiai  aktoriai: Gediminas Gutauskas, Kristina Adukaitė, Ernesta Legienė.

 Spektaklis „Valentino ragai" apie praleisto šanso nebuvimą. Juk yra posakis: „Kai Dievas uždaro duris, atidaro langą"... Tik kartais taip stipriai įbedam kaktas į tą langą, kad paprasčiausiai sunku jį atidaryti..." ( J. Skukauskaitė).

„Apie spektaklį „Valentino ragai" pasakysiu Frydriko Nyčės žodžiais: „Kas turi kam gyventi, ištvers bet kokį kaip. Kas žino dėl ko, tas gali išgyventi bet ką."( K. Adukaitė).

 

Eitvydė Pranevičienė

Jonavoje gyvenanti novelistė,

dailininkė, pjesės ir scenarijaus autorė

 

ORGANIZATORIUS:

Marius Cemnickas

IDV Pažymos Nr. 930247

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.