TANGO EN PARIS

DATA

2024-07-17, 19:30 val.
Trečiadienis

Vieta

Rokiškio krašto muziejus, Rokiškis

Kaina

5.60 €

IŠPARDUOTA
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Nuolaida: 20 % moksleiviai ir vaikai iki 10 metų

Nuolaida: 20 % senjorai

Nuolaida: 20 % žmonėms su negalia

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
TANGO EN PARIS

Liepos 17 dieną spalvingą ir prabangią Rokiškio krašto muziejaus menę užplūs meistriškai atliekamos Tango ir prancūzų muzikos skambesys. XVII „Rokiškio klasikinės muzikos festivalio“ svečiai - viena ryškiausių Lietuvos operos solisčių IEVA PRUDNIKOVAITĖ ir ansamblis 4TANGO. „Tango į mano gyvenimą atėjo netikėtai, tačiau įtraukė, apraizgė ir prisijaukino - tapo neatsiejama mano kūrybinio gyvenimo dalimi. Astoro Piazzollos tango nuevo - moteriško prado klodai. Kiekviena daina - tarsi monospektaklis, transliuojantis ypatingą juslingumą, erotizmą, ryškias, tačiau tuo pačiu ir subtilias emocijas“ - sako atlikėja I. Prudnikovaitė.

Klausytojai kviečiami į temperamentingą, netikėtumų kupiną muzikinį pasimatymą, kuris nukels į aistra, skambiais ritmais ir karščiu alsuojančią Lotynų Ameriką - skambės tango karaliumi tituluojamo vieno garsiausių argentiniečių kompozitorių ir atlikėjų Astor Piazzolla muzika. Koncerto metu muzikai pakvies klausytojus ir atsigaivinti - saldžiais kvapais ir garsais iš Provanso, elegantiškai manieringai ir subtiliai skambės ir prancūzų kompozitorių muzika.

Tradicinės tango muzikos novatoriumi vadinamas Astoras Piazzolla įtaigią, jausmingą, sielos gelmes virpinančią tango muziką sujungė su klasikinės bei džiazo muzikos elementais, taip sukurdamas vadinamąjį „naująjį tango“ (tango nuevo). Šio kompozitoriaus dėka XX amžiuje vykusios tango revoliucijos paveiktas šokis peržengė žanro ribas ir užkariavo didžiąsias scenas. Atradęs save tango muzikoje ir ją naujai interpretavęs, biografų skaičiavimais, A.Piazzolla sukūrė apie 3000 tango kūrinių, 50 melodijų kino filmams, spektaklių, baletų muzikos, įrašė 500 kūrinių. Kompozitorius įtraukė įprastai tradiciniam tango atlikti nenaudotų instrumentų – elektrinę gitarą, fleitą, saksofoną, elektroninius instrumentus ir džiazo, roko būgnų komplektus.

4TANGO kolektyvo nariai -  Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Birutė Dučmanaitė- Bitaitienė (altas), Donatas Bagurskas (kontrabosas).

 

Šis koncertas yra XVII Rokiškio klasikinės muzikos festivalis programos dalis

Daugiau informacijos: www.rokiskiofestivalis.com ir Facebook

Kviečiame įsigyti festivalio abonementą:

 

 

RENGINIO METU BUS FOTOGRAFUOJAMA IR FILMUOJAMA

Festivalį finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Rokiškio savivaldybė

Pagrindinis rėmėjas: AB „Rokiškio sūris“

Rėmėjai: Rokiškio krašto muziejus

Partneriai: Rokiškio kultūros centras, Lietuvos nacionalinis muziejus, Rokiškio J. Keliuočio biblioteka, Mažoji Lietuvos kultūros sostinė Kamajai, kavinė „Pupelė“

Informaciniai rėmėjai: „Gimtasis Rokiškis“, „Sirena“

 


 

 

 

 

 

ORGANIZATORIUS:

Asociacija FRESKOS

Kodas 303114161

Kalnų 44, Rokiškis

bilietas per 1 min.
IŠPARDUOTA
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.