ATŠAUKTA | MUZIKINIS SPEKTAKLIS „GIMIAU PAČIU LAIKU“

DATA

2020-06-01, 19:00 val.
Pirmadienis

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Bilietų nėra
100% saugus apsipirkimas

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Bilietų nėra
ATŠAUKTA | MUZIKINIS SPEKTAKLIS „GIMIAU PAČIU LAIKU“

MIUZIKLAS „GIMIAU PAČIU LAIKU“ ATŠAUKIAMAS, BET PAMIRŠTAS NELIKS

Užklupusi pasaulinė pandemija, sustojęs įprastas gyvenimas sumaišė visų žmonių planus. Ne išimtis tapo ir kultūros sektoriaus darbuotojų planuoti ir organizuoti renginiai. Kaip žinia, Kovo 11-ąją turėjęs vykti miuziklas „Gimiau pačiu laiku“ buvo perkeltas į Birželio 1-ąją, bet dėl nesibaigiančių ribojamų turi būti atšauktas. Vis dėlto viliamasi, kad sunkūs laikai praeis ir šis unikalus muziklas bus parodytas miestiečiams dar šiais metais.

„Saugodami save ir kitus, laikydamiesi Vyriausybės nurodymų, su dideliu liūdesiu turime pranešti, kad miuziklas „Gimiau pačiu laiku“ atšaukiamas, todėl prašome šiauliečių susigrąžinti sumokėtą  1 euro administracinį mokestį. Visgi įdėto darbo, žmonių geranoriškumo ir idėjos pamiršti neketiname, todėl dėsime visas pastangas, kad šiauliečiai jį kaip įmanoma greičiau išvystų. Būkime sveiki ir gretai vėl susitiksime“, – sako Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė.

Grąžinti kvietimus galima iki birželio 30 d. Kvietimai, pirkti kasose, yra grąžinami kasose – už juos yra grąžinami grynieji pinigai. El. kvietimus galima grąžinti užpildant prašymą: https://bit.ly/35gqzs9

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių kultūros centras

Registracijos adresas: Aušros alėja 31, LT-76300 Šiauliai

Įmonės kodas 302296711

 

bilietas per 1 min.
Bilietų nėra
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI