Kastytis Kerbedis | Pakruojo dvaro kieme

DATA

2020-08-28, 20:00 val.
Penktadienis

Vieta

Pakruojo dvaro kiemas, Pakruojis

Kaina

Nuo 25.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Svarbu: bilietai brangs!

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: Iki 6 metų (imtinai), pateikiant amžių įrodantį dokumentą

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Kastytis Kerbedis | Pakruojo dvaro kieme

 

Pasiilgote gyvų koncertų? Jau nekantraujate kada pagaliau galėsite mėgautis šiltu vasaros vakaru gyvos muzikos fone? Atėjo laikas!

Kastytis Kerbedis su grupe šią vasarą pirmą kartą surengs koncertą vienoje populiariausių Lietuvos lankytinų vietų – Pakruojo dvare! Koncertas po atviru dangumi įvyks rugpjūčio 28-ąją 20 val.

Koncertas vyks „pikniko“ stiliumi, tad visi įsigyję bilietus turės galimybę su savimi atsinešti kėdę ar pledus bei patogiai įsitaisyti žaliojoje erdvėje.

Išskirtiniu santykiu su žiūrovais pasižymintis atlikėjas yra vienas mylimiausių Lietuvos muzikos gerbėjų, o K. Kerbedžio koncertuose publika visuomet gali tikėtis šimtaprocentinio dainininko atsidavimo. Tai atlikėjas, kurio renginių aprašymuose daug vaizdingų epitetų ir iškalbingų būdvardžių ieškoti nereikia, dažniausiai užtenka dviejų žodžių, kuriais pasakoma viskas – Kastytis Kerbedis.

Jo dainos, atlikimo maniera, preciziškas tikslumas ir absoliučiai unikalus vokalas nepalieka abejingų, o pats K. Kerbedis turi ir dar vieną išskirtinumą iš visų - jo kūryba suvienyja vyresniąją ir jaunąją kartas. Tai visaliaudinis, visų amžiaus grupių atlikėjas. Vasaros palydėtuvėse išskirtinėje Pakruojo dvaro atmosferoje bus surengtas aukščiausios kokybės koncertas, kurio metu ne tik nuskambės nostalgiją keliantys hitai, bet ir najausios dainos.

Jaunatviškumu ir energija publiką kerintis K. Kerbedis šiuo metu išgyvena auksinį savo muzikinės karjeros etapą, o svarbiausia, kad atlikėjas spinduliuoja noru sėkme pasidalinti su visais savo gerbėjais, kurių nesunkiai galima rasti net ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Iki susitikimo Pakruojo dvare!

 

ORGANIZATORIUS:

MB "Jūsų pramogos"

Įmonės kodas 305130381

PVM mokėtojo kodas LT100012678717

Varpo g. 55A-8, Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI