Humoro ir magijos šou

DATA

2019-10-15, 18:00 val.
Antradienis

Vieta

Šakių kultūros centras, Šakiai

Kaina

12.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Renginio trukmė: 2 val. su pertrauka

Bilietų kasos darbo laikas (Šakių kultūros centras): I - nedirba / II-IV 10-18 val. / V 10-17 val. // pietų pertrauka 13-13.45 val. // Tel. 8 345 51673

Bilietų kasos Paypost skyriuose Šakiuose: V. Kudirkos g. 61 (prie PC Gulbelė) I-IV 8.30-17.30 / V 8.30-17.00 (pietų pertrauka 13.00-14.00)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Humoro ir magijos šou

HUMORO IR MAGIJOS SHOW

Ar galite patikėti, kad aktorius komikas Artūras Orlauskas, gali parodyti magijos triuką ir perskaityti jūsų mintis? Ar magijos maestro Nicholas Kin gali papasakoti anekdotą geriau nei Artūras Orlauskas? Ar galit patikėti, kad humoro ir magijos show trunkantis beveik 2 valandas, prabėga nepastebimai kaip akimirksnis, bet nuotaiką pakelia pusmečiui?

Kodėl du savo srities profesionalai nutarė dirbti bendrai ir kodėl jų šou vadinasi „21“?  Todėl, kad 21 tai yra ir kortų žaidimas ir dar įdomiau -  Artūras ir Nicholas yra gimę vieną dieną  - balandžio 21 d.  Tiek sutapimų negali būti atsitiktinai, tai tikra magija, todėl nieko kito neliko kaip kurti bendrą šou kartu „Du viename“ arba „21“.

Pirmą kartą Lietuvoje didžiausias interaktyvus humoro ir magijos show „21“- tai geriau nei skiepai, tai efektyviau nei sportas, tai naudingiau nei sintetiniai vitaminai. Nes humoras pagamina vitaminą c, o neįtikėtini magijos triukai geriausia priemonė nuo atminties sutrikimų. Dvi valandos aukščiausios prabos humoro ir profesionalios magijos, tai metinė vitaminų norma, metinė sudegintų kalorijų norma ir metinė bėgimo ristele norma. Ir visa tai patogiai sėdint su draugais ir šeima.

Tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas ir tarptautinių magijos konkursų laureatas Nicholas Kin beveik dviejų valandų programoje privers juoktis susiėmus pilvų ir aikčioti iš nuostabos net didžiausius skeptikus ir „zanūdas“. Nicholas Kin pristatys Lietuvos publikai savo naujausius magijos ir mentalizmo triukus, kuriuos jau matė Lenkijos, Anglijos, Baltarusijos ir Ispanijos žiūrovai ir žiūrovų ovacijos patvirtina aukščiausią jo profesionalumo klasę. Tuo tarpu humoro magistras Artūras Orlauskas ištrauks rimčiausius kozirius iš savo 40 metų kauptos anekdotų kolekcijos ir dar kartą nustebins ne tik savo anekdotų pasakotojo talentu, bet ir magijos triukais ir minčių skaitymo seansu bei neįtikėtinomis improvizacijomis

Humoro ir magijos show neriboja žiūrovų amžiaus, bet kūdikiai seansų metu miega prastai ir gali trukdyti kitiems žiūrovams

 

ORGANIZATORIUS:

Komiko teatras

Įmonės kodas 134959792

PVM mokėtojo kodas LT349597917

Vinčų g. 2-64, Kaunas

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI