Legendinės grupės "Smokie" koncertas | Vilnius

DATA

2017-11-16, 19:00 val.

Vieta

Compensa koncertų salė, Vilnius

Kaina

19.00 - 56.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas
AKCIJA: Pridėjus 1 ir daugiau bilietų, taikoma 25.00% nuolaida bilietui. i
Galioja kainoms: 23.00€, 32.00€, 37.00€, 42.00€, 56.00€, 19.00€

Daugiau informacijos rasite „pagrindinė renginio informacija“ skiltyje

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: TIK spalio 24-25 dienomis taikoma -25% nuolaida bilietams! Akcijos bilietų kiekis ribotas!

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Renginio trukmė: 2 val.

Organizatorius: UAB RMV

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose ir visuose PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Legendinė britų grupė „Smokie“, kuri roko muzikos mylėtojų širdis pavergė jau daugiau nei prieš 40 metų ir, panašu, kad visiems laikams - lapkričio mėnesį sugrįžta į Lietuvą tam, kad primintų ką vadiname tikrąja roko muzikos aistra. Lapkričio 16 –ą dieną „Smokie” grupės vyrukų penketas bus pasiruošęs įaudrinti Compensa koncertų salėje susirinkusią publiką.


Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinti grupė „Smokie“ savo gyvavimo laikotarpį skaičiuoja nuo 1964 m. pavasario. Didžiojoje Britanijoje, Bredfordo mieste susibūrusių trijų atlikėjų – Terry‘io Uttley‘o, Alan‘o Silson‘o ir Chris‘o Norman‘o kompanija svajojo kurti, dainuoti, tapti tikrais roko muzikos gerbėjų širdžių ėdikais ir būti žinomais visame pasaulyje. Jaunatviška energija ir maksimalizmu spinduliavusius rokerius pastebėjo ir po savo sparnu priglaudė prodiuseriai ir dainų autoriai Nicky Chinn‘as ir Mike‘as Chapman‘as. Tuomet veržlioji trijulė pasivadino „The Elizabethans“ vardu, tiesa, tai truko neilgai. Pasirašiusi kontraktą su kompanija „RCA“ grupė pakeitė pavadinimą į naują – „Kindness“ ir įrašė pirmąją dainą „Light of Love“.

  

 

Nuo 1974 m., kuomet naujojo grupės vadybininko Bill'o Hurley'aus dėka buvo įrašytas pirmasis grupės albumas „Pass it Around“, papūtė palankūs permainų vėjai. Teigiamų pokyčių pastūmėtą grupę visi pradėjo pažinti iš naujo. Būtent nuo šio laikotarpio visuomenėje buvo plačiai pradėtas linksniuoti „Smokie“ vardas. Antroji ir kur kas didesnė populiarumo banga Didžiojoje Britanijoje bei dalyje Europos šalių nuvilnijo išleidus didesnio ažiotažo sulaukusį antrąjį albumą „Changing All The Time“. Roko muzikos gerbėjai ėjo iš proto dėl tokių hitų kaip If You Think You Know How to Love Me“ ir „Don't Play Your Rock And Roll To Me“.
Didžiausią šlovės laikotarpį „Smokie“ pajuto 1976 m. pabaigoje, kai Jungtinėse Amerikos Valstijose įrašė trečiąjį albumą „Midnight Cafe“. Albumą pristatantis kūrinys „Living Next Door To Alice“ žaibišku greičiu tapo bene populiariausiu hitu visame pasaulyje. Muzikos mylėtojai tiesiog šlavė bilietus į visus „Smokie“ koncertus, o grupė išgyveno aukso amžių.

Šiuo metu grupės „Smokie“ penketuką sudaro Terry Uttley‘us, Martinas Bullardas, Steve‘as Pinnell‘is, Mike‘as Craftas ir Mickas McConellas. Nors atlikėjai jau nebe jaunuoliai, bet jų širdys vis dar plaka roko ritmu, o uždegantys ritmai visus muzikos mylėtojus priverčia dainuoti vienu balsu!

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą