Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“. Fortepijoninės muzikos koncertas „Dinastija“

DATA

2021-05-22, 18:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Palangos kurhauzo koncertų salė Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: -30% senjorams, moksleiviams, su Palangiškio kortele. Atvykus į renginį, su savimi turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą.

Nemokamai: Neįgalieji su vežimėliais

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Pertrauka: nėra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Renginys pasibaigęs
Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“. Fortepijoninės muzikos koncertas „Dinastija“

Projektas „Lietuvos pianistų dinastija” egzistuoja jau 20 metų, su dideliu pasisekimu jau ne vieną kartą vyko Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse. Šiame „Dinastijos“ koncerte turėsite unikalią galimybę išgirsti trijų kartų pianistus vienoje scenoje: močiutę - profesorę Veroniką Vitaitę, mamą – profesorę, tarptautinių konkursų laureatę Aleksandrą Žvirblytę ir anūką Paulių Andersson-vieną ryškiausių ir perspektyviausių jaunųjų Lietuvos atlikėjų.

 

Programoje: A. Dvoržak, F. Chopin, S. Rachmaninov ir kitų kompozitorių kūriniai fortepijonui solo, keturioms ir šešioms rankoms.

 

VERONIKA VITAITĖ

Ilgametė LMTA fortepijono katedros vedėja, baigė studijas LVK (prof. O. Šteinberg kl.), Maskvos muzikinio pedagoginio instituto asistentūrą- stažuotę (A. ir M. Gotlibų kl.), stažavo Vienos aukštojoje muzikos ir vaizduojamojo meno mokykloje prof.  H. Kanno, K. Wolleitnerio klasėse, Prahos, Sankt Peterburgo, Liubeko aukštosiose muzikos mokyklose.

Profesorė išugdė daug mokinių, kurie yra per 70 kartų laimėję premijas tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Danijoje, Ukrainoje, Anglijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Švedijoje. Daugiau kaip 30 straipsnių, recenzijų autorė, leidinių sudarytoja.

Lietuvos nusipelniusi artistė. 2003 m. apdovanota Vytauto Didžiojo ordinu.

2014m. Veronika Vitaitė apdovanota LR Vyriausybės Kultūros ir meno premija.

 

ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

Savo koncertinę veiklą pradėjo dar besimokydama M. K. Čiurlionio vidurinėje meno mokykloje, kur, būdama 14 metų, surengė pirmąjį rečitalį. Yra tarprespublikinio M. K. Čiurlionio, tarptautinių Y.K.A.A. ( JAV), N. Rubinšteino ( Prancūzija), I tarptautinio M. K. Čiurlionio, Musica classica (Rusija) pianistų konkursų laureatė.  Baigė Lietuvos Valstybinę konservatoriją (dabar-LMTA), prof. O Štinberg. klasę, Maskvos konservatorijos asistentūtą-stažuotę ( prof. L/Vlasenko, M. Pletnev, M. Suk.). Tobulinosi Šveicarijoje, Vokietijoje. Šiuo metu yra LMTA fortepijono katedros profesorė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja-ekspertė.

Nuo 2018 m. pastoviai koncertuoja su žymiausiu Lietuvos saksofonininku P. Vyšniausku. Drauge sukurti nauji projektai “Kosminis Čiurlionis” (duetu bei trio su O. Molokojedovu) , teatralizuota misterija “Mistinis Čiurlionis” ( su J. Milašiumi), improvizacinis projektas “ Provokacijos”, prancūziškos muzikos programa, išleistas CD “Kosminis Čiurlionis”.

 

PAULIUS ANDERSSON

Būdamas penkerių Paulius pradėjo groti fortepijonu ir būgnais bei  mokytis improvizacijos B. Dvariono DMM, žymaus džiazo atlikėjo O. Molokojedovo klasėje. Septynerių įstojo į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, mokytojos E. Miklaševskajos klasę, vėliau mokėsi  prof. A. Žvirblytės klasėje.  Baigė bakalauro studijas LMTA (prof. Z. Ibelhauptas). Šiuo metu studijuoja Diuseldorfe, R. Šumano Muzikos Akademijoje (prof. Paolo Giacometti).

Jis yra pelnęs penkiolikos tarptautinių konkursų apdovanojimus, dešimtyje jų – I premijas ir Grand Prix, o tarptautiniame pianistų forume „Beszczady bez granic“ (Lenkija) pelnė pagrindinį prizą – Auksinio Parnaso laureato titulą.

ORGANIZATORIUS:

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.