NACIONALINIS SAKARTVELO BALETAS „SUKHISHVILI“

Date

2019-10-29, 18:00 hour

Place

Šiaulių arena, Šiauliai

Price

19.30 - 49.30 €

Buy tickets
NACIONALINIS SAKARTVELO BALETAS „SUKHISHVILI“

NACIONALINIS SAKARTVELO BALETAS „SUKHISHVILI“

Sakartvelo nacionalinis baletas „Sukhishvili“ pirmą kartą Saulės mieste – spalio 29 dieną Šiaulių arenoje Jūsų lauks užburiantis šokio reginys!
74 metus skaičiuojantis ir Sakartvelo (Gruzijos) šokio tradicijas puoselėjantis kolektyvas yra liaupsinamas visame pasaulyje ir net pavadintas naujuoju pasaulio stebuklu. Iš šimto narių susidedančiai „Sukhishvili“ šokėjų komandai plojo ir susižavėjimą reiškė didžiausios koncertų salės – per visą gyvavimo laiką koncertavo penkiuose žemynuose.
„Nacionaliniai Sakartvelo šokiai yra išskirtiniai savo įvairove bei šokių judesių turtingumu. Kiekvienas jų turi savą pasakojimą bei atspindi sunkią Europos ir Azijos žemynų sankirtoje gyvenančių žmonių istoriją“, – baleto „Sukhishvili“ atliekamus šokius pristato viena jo vadovių Nino Sukhishvili.
„Sukhishvili“ pasirodymas – amą atimanti pažintis su Sakartvelo kultūra, kurioje – traukos jėgą pamiršę ir ore besisukantys šokėjai, skraidantys ginklai, gyva muzika, įspūdingi kostiumai ir visą savyje talpinantis neįkainojamas reginys. 

ORGANIZATORIUS:

UAB „Metų partneriai“

Įm. kodas 125543841

PVM mokėtojo kodas LT100000922910

Papilėnų g. 12-19, LT-06223 Vilnius

 

 

ticket within 1 min.
Buy tickets
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.